yerleşmemi adetmi yardım lütfen

B

benimo

Ziyaretçi
arkadaslar adetim bu ayın 15inde yani daha 1 hafta var 2 gün önce kahverengi afedersiniz sümüksü azbişey geldi bugüde adet sacısı geldi baktım kan var 3 damla felan oldu ama halen
adet sancım var bu nedirki nolur yardım edin yerlesme kanaması geciren arkadaslar sizdede adet sancısı varmıydı yoksa adetmi olyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Adetine bir hafta varsa bekle canım sitres yapma çünkü herşey olabilir erken adet görebilirsin hamile de olabilirsin en iyisi biraz daha bekle..

cok yardımcı olduuz bayanlar ilgiiniz için ccoooookkkkkkkkkk tesekkürr
şimdi merak da ediyosunuzdur
regil miş

regl mi? nasıl anladın?yani kanama normale mi döndü?

regl değil gibi geldi bana ama?

benimo 1 hafta öncesinden regl olağan diil hayatım, bazen stres nedeniyle falan böyle olabildiğini duymuştum ama yerleşme kanaması 1 hafta evvelinden oluyor diye biliyorum, noldu kanaman çoğaldı mı?

evet kanama biraz daha var ve adet sancımda var mafoldumben

Sanki bana regl kanaması gibi gelmedi, dur bakalım bugün boyunca devam edecek mi yoksa kesilecek mi? Duruma göre doktora gidersin güzelim.

bana kalırsa bi kan testi yaptır, hamile kalmış ve allah korusun düşük yapıyor da olabilirsin, normalde reglin hiç gecikirmiydi, bir de bu ayın bi özelliği mi var, yani hamile kalacağından diğer aylara göre daha mı ümitlisin, benim yerleşme kanamam olmadı sayılır, sadece kahverengilikler gelmişti, daha sonra hiçbişey olmadı, dediğim gibi en güzeli bi kan testi yaptır garanti olsun

Benim hiç yerleşme kanaması olmamıştı bu yüzden bilemem ama 1 hafta erken olmaması lazım normal şartlarda.

Ama adetlerin düzensizse, adet de olabilir tabii..

ınşallah adet değildir..

Yerleşme kanaması nasıl oluyor? Bu şekilde adetten önce kahverengi gibi 1-2 damla olup kesiliyor mu sonra?

yerlesme kanamasında reğil sancısı oluyomuki hiç bişey bilmiyorum cok kötüyüm aglamaktan gözlerim şişti mafoldumben

Benim hiç yerleşme kanaması olmamıştı bu yüzden bilemem ama 1 hafta erken olmaması lazım normal şartlarda.

Ama adetlerin düzensizse, adet de olabilir tabii..

İnşallah adet değildir..
adetlerim düzelidi bazen 3 gü felan gec olabiliyodu ama ilk defa bir hafta erken adet gördüm yumurtlama testi kullamıstım heycala regilimi bekliyordum bugun sancım basladı baktım kan mafoldumben
şimdide azda olsa devam ediyor ama regil sancımda var

yerlesme kanaması bildiğim kadarıyla 1 damlaymısmafoldumben

yumurtlama testine cok güvemiştim bide buay ilk defa rüyamda bebeğim vardı emzirmiştim
gördüğüm rüya bu değildimafoldumben

Canım yaa üzülme bende olmuştu yerleşme kanaması tam adet günüme denk gelmişti selpakla silince farketmiştim yani öyle yoğun değildi ama adet olacak gibi karnım ağrıyordu. Hamile olduğumu öğrendiğimde sağ kasığımda bişey varmış gibi gergindi ve batmalar oluyordu.
Sen bir doktora gitseydin canım yada evde kendin test falan yapmadınmı.
Ayrıca bazılarında hamileliğin erken döneminde yoğun kanaması olabiliyor burda örnekleride var canım bak istersen bir..

Canım yaa üzülme bende olmuştu yerleşme kanaması tam adet günüme denk gelmişti selpakla silince farketmiştim yani öyle yoğun değildi ama adet olacak gibi karnım ağrıyordu. Hamile olduğumu öğrendiğimde sağ kasığımda bişey varmış gibi gergindi ve batmalar oluyordu.
Sen bir doktora gitseydin canım yada evde kendin test falan yapmadınmı.
Ayrıca bazılarında hamileliğin erken döneminde yoğun kanaması olabiliyor burda örnekleride var canım bak istersen bir..

caım hiç umudum yok mafoldumben
keske senin dediği gibi olsa mafoldumben
doktora gitmek istemiyorum regil oldum nede olsa neyapacakki tesellimi verecek mafoldumben

Aynı durumdayım bende sabah birkan damarlı akıntı var kendimi umutlandırmak istemiyorum ağlama canım kıyamam yaaa...

X