Yerleşme ya da regl ?

byzaybrknay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
75
19
Selam kızlar
Adetim 5 gün gecikmişti duphaston kullanmama rağmen buarada test falan yapmadım bekledim
Bugun peçeteyle sildiğim de pembe kahve arası kan geliyor ped takıyorum asla pede gelmiyor peçeteyle sildikçe geliyor normal mi daha önce böyle bişey başıma gelmemişti gün boyunca bu şekilde oldu hatta günlük ped takıyorum onada gelmiyor var mı başına böyle bişey gelmiş olan yerleşme kanaması dedikleri mi oluyor acaba ??

Selam kızlar
Adetim 5 gün gecikmişti duphaston kullanmama rağmen buarada test falan yapmadım bekledim
Bugun peçeteyle sildiğim de pembe kahve arası kan geliyor ped takıyorum asla pede gelmiyor peçeteyle sildikçe geliyor normal mi daha önce böyle bişey başıma gelmemişti gün boyunca bu şekilde oldu hatta günlük ped takıyorum onada gelmiyor var mı başına böyle bişey gelmiş olan yerleşme kanaması dedikleri mi oluyor acaba ??
Merhabalar aynı durumu yaşıyorum son durum nedir🌼

Size sorduktan sonra lavaboya gittiğimde ben adet olduğumu gördüm😅 kısmet napalım hayırlısı olsun 🙏🏻
Yani zaten yerleşme kanaması aldığım topladığım bilgilere göre adetinize 1 hafta falan kala olurmuş adet geciktikten sonra pek olmuyomuş tabi ama herkesin vücudu hormanları farklı :)

X