yerlesme mi düsük mü adet mi

kiwikiwikiwi

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
27
5
23
Kızlar selam. Ağustos 12-16 arası adet gördüm öncesinde 10 ağustos gibi korunmalı olmusfu adet bitiminden bir iki gün sonra sürtünme olmustu sadece. bu ay 7 gün adet gecikmem var antibiyotik kullandım be cok stresli donemden geciyorum gittikce gebelik takintim olustu neyse. bugun gecikmenin 7. günü adet sancisina benzer sancim vardi aksamdan beri eve geldiğimde iç çamaşırımda koyu kahvemsi siyaha yakın parçaya benzettiğim bi lekelenme vardı. çok koyu geldiği için gözüme biraz stres yaptım açıkcası ki üzerinden nerdeyse 1 ay gecti yerlesme kanaması simdi olabilir mi ya da sadece gecikeb adetimden dolayı mı bu renkte anlamadım. internetten baktığımda çizgisel bi kanama yerleşme olabilir diyordu benim bi yerde çok vardı ama üst kısma doğru bi çizgimsi kanama vardı. sizce adet midir yerlesme mi yoksa düsük fln midir? foto icin kusura bamayin ama nasil acikliyayim bilemedim
IMG_2440.jpeg

Son düzenleme:
Kızlar selam. Ağustos 12-16 arası adet gördüm öncesinde 10 ağustos gibi korunmalı olmusfu adet bitiminden bir iki gün sonra sürtünme olmustu sadece. bu ay 7 gün adet gecikmem var antibiyotik kullandım be cok stresli donemden geciyorum gittikce gebelik takintim olustu neyse. bugun gecikmenin 7. günü adet sancisina benzer sancim vardi aksamdan beri eve geldiğimde iç çamaşırımda koyu kahvemsi siyaha yakın parçaya benzettiğim bi lekelenme vardı. çok koyu geldiği için gözüme biraz stres yaptım açıkcası ki üzerinden nerdeyse 1 ay gecti yerlesme kanaması simdi olabilir mi ya da sadece gecikeb adetimden dolayı mı bu renkte anlamadım. internetten baktığımda çizgisel bi kanama yerleşme olabilir diyordu benim bi yerde çok vardı ama üst kısma doğru bi çizgimsi kanama vardı. sizce adet midir yerlesme mi yoksa düsük fln midir?
Düşük yapmak basit bişey değil düşüğün sancısını yaşadım ve günlerce çektim ama benim de yerleşme kanamam koyu renkte ve az bişey olmuştu ayrıca düşük yaptığında pıhtı gibi parçalar geldi sürekli ve de çok büyük

Ama şunu da söyleyeyim sürtünme ile gebe kalacağını zannetmiyorum bu konuda için rahat olsn derim yine de Allah bilir

Ama şunu da söyleyeyim sürtünme ile gebe kalacağını zannetmiyorum bu konuda için rahat olsn derim yine de Allah bilir
geçen gün burda vajinusmus hastası olan bi hanımefendi sürtünme ile hamile kaldığını ve normal doğum yapıp yapamayacağını sormuştu inanın yiyecek ekmeği varsa bir şekilde oluyor

Bildiğin regli olmuşsun yarına tamamen başlar.

Resmi kaldırmalısın bu kadar özel dökmeye gerek yok yarın öbür gün google görsellerde görürsen şok yaşama, derdini anlat ette kimse kimseninde donunu reglisini görmek zorunda da değil

Ayrıca marttan beri her ay aynı mevzuda konu açmışsın sanırım evli değilsin her ay aynı korkuyu yaşıyorsun.
İnternetten doğum kontrol yöntemlerini öğren, yoksa 2 ay sonra hamileyim ne yapıcam diye konunu görürüz.

X