Yerleşme mi değil mi

Busra983

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
18
4
25
Merhaba
Bu ay gebelik bekliyorum yumurtlama günlerini takip edip değerlendirdik adetime 2 gün var sabah test yaptım negatif çıktı testten sonra baş ağrım ateş yorgunluk ve kasıklarda kramp ağrı çok fazla oldu az önce de baktım açık kahverengi leke gelmiş sadece o kadar ve karnımda kasılma hissediyorum sabah yaptığım test negatif diye kafam karıştı yerleşmeden önce test negatif çıkar mı? Adetime 2 gün var

Merhaba tatlım. Benim gebelik testim adetime 7 gün varken pozitif çıkmıştı ama muhtemelen erken döllenme oldu. Hiç yerleşme kanamam olmadı. 10. Haftada kahverengi lekelenmem olmuştu şuan 15 haftalığım. Gebeliğimden 3 ay önce bir kimyasal gebelik yaşamıştım o zaman öğrenmeden 2 hafta önce lekelenmem olmuştu anlam verememiştim hatta. Ama adete 2 gün varken gebelik varsa pozitif çıkardı silik de olsa. Umudunu kırmak istemem ama sağlıkçı olduğum için konuşuyorum, yerleşme regl 2 gün varken olmaz genelde. Geç döllenme ihtimalin de olabilir tabii gecikmeni bekletip testini tekrar yenilemelisin. Bu süreçte dikkat etmende de fayda var. Umarım gönlünce olur

Teşekkür ederim benim de 2 ay önce kimyasal gebelik oldu normalde adetim böyle gelmez şimdiye kadar hiç bu tarz lekelenmem gelmedi daha önce de yerleşme kanaması yaşadım gebelik oluştu düşük yaptım bu defa da aynı durum olunca olabilir mi dedim yine yarına yine bekleyeceğim umarım olur

Merak ettim buraya da yazın sonucu

Regl başlangıcı da olabilir. Zsten hamilelik ve regl belirtileri aynı oluyor. 2 gün sonra yine gelmezse regl tekrar test yaparsınız

Ben de iki çocuk annesiyim daha önce yasamadigim.sekilde.ucuncu çocuğu düşünürken bugün kahverengi lekelenme oldu ve sonrasında hiç birşey gelmedi ve bu durumu normal.sartlarda bende yaşamıyorum yarın adet olmam gerekiyordu bir gün öncesinde böyle bir durum yaşadım bende merakla bekliyorum normal de adet gününden bir iki gün once yerleşme kanaması olur diyor Dr lar benim de sabaha kadar egerki bu şekilde devam ederse test alicam ben daha önce test yapmadım tabi yarın da gelmezse o şekilde test yapmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…