Yerleşme mi adet gecikmesi mi ?

Barmisca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2022
119
32
30
Merhaba Aralık ayında ilk aşılama oldum tutmadı geçen ay boş geçtik bu ay da gitmedik doktora ama bu regl dönemi 4 gün geçti günlük pedi Bile kirletmeyecek miktarlarda kahverengi leke ve çok açık şeffaf renkli akıntı içinde pembemsi çok açık kırmızımsı böyle inşallah tarif edebilmişimdir lekeler geliyor adet olamıyor muyum yoksa yerleşme mi gerçekleşiyor karar veremiyorum 2 ay önce aşılama olmuştum dengemi mi şaşırttı çok üzgünüm zaten bir düzenli adet olabiliyorum diye tesellim vardı o da olamıyorsam diye kafaya taktım ya düzenim bozulursa hepten diye aşılama olup bu şekilde düzeni bozulan var mı acaba test yapsam belli olur mu bu lekeler devam ederken

Merhaba, durumunuz ne acaba merak ettim?

Merhaba bu konuyu açtıktan 2gün sonra dün yani çok şiddetli bir şekilde adet oldum kanamam normalden çoktu kistten sanırım aşırı kanama yapıyor 6 gün kadar geç geldi
Merhaba canım iyisindir inşallah bende aynı Aralık 2022 5sinde regl oldum ve reglim bittikten 15 gün sonra karın agri migde bulantısı baş donmesi bildiğin hamilelik belirtileri ama sonra kanamam oldu ve korktum hastaneye gittim meğerse kist varmış patlamış ilaç yazdı doğum kontrol hapı yazdı ve kullanım bı kaç sonra kanamam durdu ve ocak1inde regl oldum Ve suan bel ağrıları kasik ağrıları bulantı hepsi var bende bilmedim acaba kist daha varmı diye düşünüyorum gebelik testi yaptım tek çizgi anlam veremedim

Ben de erken gebelik yaptım geciktiğinde negatif çıkmıştı aynı belirtileri yaşadım maalesef yoğun bir şekilde kanama oldu keşke ben de kurtulsam gitse şu kist ama çok zor inşallah bebek bekliyorsanız siz hamişsinizdir

Halen karın ağrısı çekiyorum inşallah geçer diye düşünüyorum ama şu şekil bişey. Var regl sancıları derler ya aynı şekil bu ağrılar bekliyorum şuan bizim için herşeyin hayırlısı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…