Yerlesme lekelenmesı olabılırmı?pekı nıye test negatf cıktı

cokolino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
177
1
Hepinize yeniden yaziyorum 3 yilldir hamile kalmaya ugrasiyorum ama hic haber bebekten yok,adetlerim hep duzenli olur ama bu ay nedense adet olucakmisim gibi belirtilerim vardi ve adetimin baslayacagi gun kahveregi lekenmem oldu bende adet oluyorum diye ped koydum ama 7 gundur adet olmadim hala sadece tuvaletimi yaptigim zaman arkasindan silindigim zaman lekenmem oluyor adet oncesi gibi,test yaptim negatif cikti,,,hamile olabilir miyim arkadasalar aranizda hamile olan ve testleri negatif cikan varmi,ve lekenmesi olan ,hala adet olmadim ama lekelenmem var ama cok cok az hic denilicek kadar.cevaplarinizi bekliyorum lutfen,

canım inşallah hamilesindir.benim ne evde yaptığım testlerde ne de labaratuvar testinde (idrar testi)sonuç pozitif çıkmamıştı bir türlü.adet olucakmışım gibi sızlamalar vardı ama olmuyordum.lekelenme bir gün olmuştu açık pembe renkteydi.bir süre bekle kan testi yaptır.ben ultrasonda öğrenmiştim hamile olduğumu 6 haftalıktı kızım.inşallah seninde öyle olur.allah gönlüne göre versin.

canım günaydın benimde adetime 5 gün var ama kahverengi lekelenmem oldu dün. oda peçeteye silince geldi. bugün yine çok az var. benimde adetlerim düzenlidir ama bu ay neden böyle oldu anlamadım:KK43:((

Hepinize yeniden yaziyorum 3 yilldir hamile kalmaya ugrasiyorum ama hic haber bebekten yok,adetlerim hep duzenli olur ama bu ay nedense adet olucakmisim gibi belirtilerim vardi ve adetimin baslayacagi gun kahveregi lekenmem oldu bende adet oluyorum diye ped koydum ama 7 gundur adet olmadim hala sadece tuvaletimi yaptigim zaman arkasindan silindigim zaman lekenmem oluyor adet oncesi gibi,test yaptim negatif cikti,,,hamile olabilir miyim arkadasalar aranizda hamile olan ve testleri negatif cikan varmi,ve lekenmesi olan ,hala adet olmadim ama lekelenmem var ama cok cok az hic denilicek kadar.cevaplarinizi bekliyorum lutfen,

Canım yumurtlaman geç olduysa geç döllenme olmuş olabilir ve testlerde çıkmıyor. Az daha bekle canım. Yumurtlama tarihini biliyor musun? Ben de yeni yeni öğreniyorum, tüp bebekte bile trasferden 12 gün sonra kan testi yaptırıyorlarmış. Az daha sabret ve sakin ol canım. Ben de geç yumurtladım ve beklemedeyim. Hakkımızda en hayırlısı olsun...

X