Yerlesme kanamsi ola bilir mi?

Azerikizi994

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2014
40
24
32
Merhaba kizlar. Kac gundur gedimi yedim bitirdim acaba hamile ola bilirmiyim diye... Sonunda bu siteye katilmaya karar verdim. Bu siteyi kac zamandir izliyordum ama kayt olmak bu gune kismetmis.neyse geleim konumuza. Benim adet tarihime 7-8gun kala iliskim oldu ve iliskiden 1-2dakka sonra acik renkli acik pembesi bi kanamam oldu.sonra sabahi gun bir pedi doldurmayacak sekilde yine kanam oldu lakin rengi qirmizi deyildi kahverengimsiydi.yani taze kan rengi deyildi.sonra ertesi gun cok az az oluyidu ama kahverengi leke gibi bu boyle 3gun oldu sonra 4cu gun dahada azalmaya basladi damla damla oldu sonra 5ci gun sabahi siya calan bi akinti oldu cook az.kağita sildiyimde fark ettim.sonra aksam bir damla yine kahverengimsi akinti oldu ve bitti.ama siyah akinti cok az yani vaginal akinti gibi cok az bisey oluyo halende. Acaba bu yerlesme kanamasi olabilirmi? Lutfen cevap yazin.

Bende ogluma hamileyken aynilarini yasadim cocuk damarin ustune geliyomus dedi drler tabi gitmedigim dr kalmadi ankarada. Hamile oldugun kedinse fazlada alttan ultrasonla baktirma cunku oda dusugu tetikliyo ayaklarini kaldir ve yat surekli agir isler yapma. Hamileysen insallah guzel bi hamilelikgecirirsin ama drye hemen git bence dusuk onleyici hap yada igne verebilir biraz sisiriyolar ama saglik olsun

Gercekten mi? Siz boyle ssoyledikce benim umutlarim daha cok coğaliyor cok mutlu oluyorum.ama ilişkiden sonra denen oldu kanama onu anlamiş deyilim.test yapiyorum negatif cikiyor.acaba sen ne zaman yaptin testi?

Arkadasiminkide ayni boyle olmustu bebek oda cok erken ogrenmisti dr iliski yasak demeyi soylememis iliskiden sonra kanamasi oluyodu hatta pedi dolusu oluyodu oda ve her iliskiden sonra oluyormus. Bende sat gunumde ogrenmistim ve dr ye gitik cok erken oldugu icin goremediler yuzde elli ihtimal verdiler ve alttan baktilar cok dr gezdik her dr alttan bakinca surekli kanama yasadik her kanama dusuk tehlikesi diye gidiyorduk sonra ogrendimki bu kadar dr gezmek ve alttan muayenede sakincali. Allah gonlune gore versin bi kan tahlili yaptir bakalim ne cikacak

Alttan muayenede bi nevi iliski gibi cnm benimki bu muayeneler yuzunden oluyodu kanamalarim ve siyah lekelerle bitiyodu. Oyuzden umutlanma kan sonucunu baktirana kadar ama. Allah gonlune gore versin saglikli sihhatlii

BAT.ın ne zaman? Eğer BAT.ında kanaman gelmez aksine tamamen akıntıların kesilirse yaşadığının yerleşme kanması olma ihtimali yüksek.. bir kaç gün içinde testte de çıkar ben iki kere yerleşme kanaması yaşadım ikisi de söylediğim gibi olmuştu...

Anliyorum canim. Ben bu gunde idrar testi yaptim ama yine negatif. Adet tarihime daha 2gun var ama 1hafta once dediyim sekilde kanamam oldu.simdi testi ne zaman yapsam cikar?

X