Yerleşme kanamasimi

busel27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2024
9
0
25
Merhaba kusura bakmayın atmak zorunda kaldım normalde 26 Haziran'da adet olmam lazımdı ama adet olmadı 30 Haziran'da kan testi verdim ama negatif çıktı bugünde öğlen ikide şeffaf açık pembe gibi bisey geldi adet oldum sandım pet koydum ama devamı gelmedi sizce yerlesme kanaması olabilirmi

Son düzenleme:
Merhaba, sanırım adetin sökülüyor
Kanda çıkması lazımdı yoksa

Geç döllenme de olabilir, bir kaç gün sonra tekrar bir kan testi vermenizde fayda var

Geç döllenme de olabilir, bir kaç gün sonra tekrar bir kan testi vermenizde fayda var
Merhaba birşey sormak istiyorum sizlereHsg filmi çekildim iki tüpüm tıkalıydı ameliyat ile açıldı enfeksiyon dan tıkanmıştı. sonrası 11 haziranda adet oldum sonrasını değerlendirdik iki gün önce adet gördüm ama leke gibi sonrasında kahverengi leke görüyorum ara ara normal mi sizce bugün yine gebelik testi yaptım negatifti

Bilmiyorum belki seninkide geç döllenme olabilir

Merhaba canım, hsf filmi sonrası bu tür kahverengi lekelenmelerim olmuştu benim de. Adetinde düzensizlikler de olabilir. İdrar testi mi yaptın?

Merhaba canım, hsf filmi sonrası bu tür kahverengi lekelenmelerim olmuştu benim de. Adetinde düzensizlikler de olabilir. İdrar testi mi yaptın?
Merhaba. Adet oldum bugün. Ama hiç böyle adet olmamıştım doktorumla konuştum hsg ameliyatı ile alakalı değil dedi

Hım üzüldüm canım ben daha adet olmadim
Hayırlı olsun inşallah. Pazartesi kontrole gideceğim ilaç tedavisine başlayacağız galiba. Ara vereyim dedim doktora hayır korunmayın dedi sabırlı olun biraz bilmem söyledim mi benim iki tüpüm kapalıydı bir ay önce ameliyatla açıldı enfeksiyon dan ikiside tıkanmıştı

Canım ne yaptın regl oldun mu yoksa yerleşmemiymiş

Son durumunuz nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…