Yerlesme kanamasımı regl mi?

Hayalprstthnm

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2022
140
42
22
Öncelike merhaba
Yumurtlama günümden iki.uc gün.önce eşimle.korunmasiz ilk defa iliski yaşadık çocuk istiyoruz artık ilişkinin üzerinden birkaç saat geçti benim kaşıklarım falan çok kötü ağrıdı iki.gun sonra yada bir gün sonra 3 gün süren damla şeklinde kanla karışık alıntım oldu geçti tabi sonra benim yumurta çatladı yumurtlama gününde biz yine denedik onun üzerine devamlı denedik uzun süre diyim ilişkiden 13 gün sonra falan ben test yaptım negatif çıktı fakat hamilelik belirtileri yaşıyordum belirtiler vardı yani bende kan verdim oda 1.20 çıktı yanı hamileik yoktu biraz daha bekledim yine test yaptım negatifti dün reglime 5 gün vardı pembemsi sonra siyaha dönen bi akintim oldu agrım falan yoktu az geliyordu durucak sandım damlaydı zaten neyse yattım bugün kalktım baktımki bu artmış ve kasik agrım da oldu akışkan pihtisiz bir kanamam var şuan 5 gün erken oldum sizce buna rağmen gebelik olabilir mi yerlesme kanamasını böyle yaşayan varmı yada regl olup hamile olan geç döllenme olabilir mi veya kimyasal gebelik falan nasıl birşey lütfen yardımcı olurmusunuz lütfen

Ben de reglim bitince korunmasız ilişkiye girdim. Artık bebek istiyoruz. Bir sonraki regl döngüme kadar defalarca yaptık. Hatta şüphelendim erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Kan testi verdim negatif çıktı. Bu ay regl olmadım ama iki gün peçeteye pembemsi kan geldi. İnternette demişler ki yerleşme kanı olabilir. 12 gün sonra idrarda deneyin varsa çıkar demişler. Tüp bebek yapan arkadaşım da dedi ki bebeği rahme yerleştirdikten sonra doktor 12. Gün bana gel bakalım test yapalım demiş. Arkadaşım dayanamayıp 9. Gün test yapmış negatif çıkmış. Üzülmüş. 12. Gün doktora gidince kanda pozitif çıkmış. Eve gelmiş hemen gebelik testi yapmış. Pozitif çıkmış. Sabret dedi. Bakalım bugün 1 hafta anca oldu kan geleli. Ben yine dayanamayıp büssürü test yaptım negatif çıkıyor. Mide bulantım var. Kabızlık şişkinlik var. Bilemedim. İnternetteki belirtiler var ama yine de beklemek gerek. Bugunkü testte de sanki 2. Çizgi beyazımsı gibiydi. Ya da ben öyle görmek istedim. Hangi test daha güvenilir? Var mı tavsiyesi olan?

Merhaba hakkımızda hayırlısı olsun bende az önce doktordan geldim kistten falan şüphelendim doktor yok dedi fakat rahmin şuan 3. Günümdeyim reglin doktor 12 m dedi normalde çok ince olması gerek dedi bu kanama adet kanaması değil dedi başka dedi hamilelik falam olabilirmi dedim olabilir dedi fakat adetim şuan bildiğiniz hala kanama var ve bu bende normal adetten farklı olarak bir kanama ilk başlarda ağrısız olmuştu su gibiydi akışkan pihtisizdi 3-4 aydir bohle bende regl oluyorum saniyordum ama baska bisey varmis galiba bence rahim kalinlasmasi bu aya ozel bisey degil gibi acaba hamile kaldim sonra icimde olmadi falanmi ya kafamda bir sürü şey var baya taktım adet kanaması değil dedi özele gitmiştik kan testi istedi oda fiyat baya yüksek gelince devlete gidelim dedik bakalım tekrar doktora gidicem korkuyorum inşAllah kötü bisey yoktur

Sakin olun inşallah bir şey yoktur. Hamile olup regli 9 ay devam eden tanıdıklarım var. Mesela bir arkadaşımda kist oluşmuş regl zamanı gelmiş ama regl olmamış. Sağ kasıkta dayanılmaz ağrı olunca acile gitmişler. Bir gün sonra doktor bakmış kist oluşmuş demiş. Ertesi gün hapı kullandığı için olmuş. Şimdi geçmiş başlangıçta gittiği için sorun olmamış. Yani sizde böyşe bir şey yok sanırım belirti olarak. İnşallah güzel haberinizi alırız. Kanamanız kaç gündür var?

Normala reglime 5 gün vardı yerlesme sandım sonraki gün normale döndü işte bugün 3. Günüm daha önce düşük geçiren arkadaşım vardı ona anlattım durumu oda dedi benim ultrasonumda böyle gibiydi dedi beyaz ama onun çocuğu olduğu için onun dağınık di kesenin ici o görünen yuvarlak şey kese dedi fakat doktora çok sinirlendi nasıl doktor dedi normalde her şeyi söylemesi gerek dedi belkide düşük yapıyorsun dedi para için yapıyorlar dedi ki bencede öyle hamile olabilir miyim dedim olabilir dedi arkadaşım da dedi ne dmek olabilir doktor degilmi söylemesi gerek ne varsa dedi gerçekten para için bencede o yüzüden birdaha hastaneye girmicem zaten şimdi yarın sabah lan vericem sağlık ocağına pazartesi sonuç çıkar muhtemen pazartesi yada salı da sonucları alıp özel başka bir hastaneye muayeneye gidicem iyi bir doktora arkadaşım önerdi baya iyiymiş inşallah kötü bisey yoktur korkuyorum hala bi yandan kanana devam ediyor kaşıklarım ağrıyor biseyler yiyip içiyorum şişkinlik oluyor sanki.midemde bisey varmış gibi neyse hayırlısı diyorum yarın kan vericem ultrason fotosunu birde sabah aile hekimime göstericem bakalım o ne çiçeksiz bakmismiydiniz ultrason fotosuna

Yok bakmadım maalesef. Ama bu doktor gerçekten özensiz davranmış. Bazıları gerçekten insanı çığrından çıkarıyor. Siz sağlık ocağından testinizi yapın başka doktora gidin keainlikle.

Yok bakmadım maalesef. Ama bu doktor gerçekten özensiz davranmış. Bazıları gerçekten insanı çığrından çıkarıyor. Siz sağlık ocağından testinizi yapın başka doktora gidin keainlikle.
Aynen öyle yapicam herkes öyle diyor birdaha oraya gitmem haftaya başka biyere gidicem inşAllah kötü bisey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…