yerleşme kanamasımı adetmi yoksa kimyasal gebelikmi??

igltkn1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
6
0
31
Arkadaşlar merhaba 17 şubatta adet oldum 7 gün sürdü adetlerim düzenlidir. 3 martta ise yumurtlama günümdü 2 martta eşimle gece 11 gibi korunmasız birlikteliğimiz oldu 4 martta ise kanamam oldu peçeteye geldi baya sonra kahverengiye döndü 4 gün sürdü lekelenme şeklnde ama bugün ve dün akşamdan itibaren hiçbir lekelenmem yok hatta namaz kıldığım için bu sabah abdest aldım namazıma başlayım diye normalde 17 martta bir sonraki adetim..Şimdi çok erken olduğu için gidip testte yaptıramam doktorada gidemem mecbur bekleyeceğim benim durumumun aynısını yaşayanınız oldumu acaba ya ben tekrarmı adet oldum yoksa bir önceki adetimden kanallarda kalanmıydı yoksa kimyasal gebelikmi öyle bişey duydum çünkü kafam çok karıştı en önemliside 17 martta adet günüm ogün olacakmıyım tekrar eğer o 4 martta gelen kırmızı kahverengi lekeler adet sayılırsa lütfen yardım edin

Yerleşme kanaması için çok erken bir zamanda olmuş o yüzden hamilelik olabilir diye düşünüp ay sonu üzülmeyin.Adetten kalanlardır diye düşünüyorum.Bende de bazı aylar geliyor.Biz için sökülmüştür diyoruz böyle olduğunda.Gebelik düşünüyorsan en kısa sürede kucağına alırsın inşallah :)

teşekkür ederim şuan düşünmüyorum ama rabbimden gelene başım üzerine 2 yaşında oğlum var yumurtlama gününe denk geldiği için telaş yaptım kimisi üstüne görme diyor kimisi yerleşme kanaması diyor ama evet yerleşme kanaması bukadar erken olmuyor ve bende geçen adetimden kalanlardır diye düşünüyordum yinede telaş yaptım

benim asıl sorum şu 17 martta adet olmam lazım şimdi bu kanama etkileyecekmi adet günümü ?

benim asıl sorum şu 17 martta adet olmam lazım şimdi bu kanama etkileyecekmi adet günümü ?

Şuan gelmeye devam ediyorsa erken gelmiştir havalardan dolayı günü şaşırmış olabilir.Çevremde bi kaç arkadaşımında 5-6gün erken geldi bu ay.

Şuan gelmeye devam ediyorsa erken gelmiştir havalardan dolayı günü şaşırmış olabilir.Çevremde bi kaç arkadaşımında 5-6gün erken geldi bu ay.
ama ben 17 Şubat'ta adet oldum 7 gün sürdü 5 Mart'ta da kanamam başladı hiç böyle olmadı adetime 14 gün vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…