yerleşme kanamasımı acaba?????

aysey

kızımız büyüyor :)
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
912
2
Arkadaşlar geçen ay kimyasal gebelik geçirdim.Son adet tarihim 7 nisan.adetime 1 hafta var yaklaşık.dün bir kaç damla çok açık kırmızı kan geldi,akıntıyla beraber.devamı gelmedi.açık sarı renkte akıntım da var.bel ağrım var bide hafif hafif.başka belirtim yok.acaba yerleşme kanaması olabilirmi?

Benim de adetime 7 gün varken açık kahve çok az lekelenmeme oldu. Beklemekten başka çaremiz yok...

Arkadaşlar 6 mayıs adet günümdü ama hala gelen giden yok :) yarın sabah idrarıyla test yapsam çıkarmı acaba,yoksa daha erkenmi?geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim ya acaba ondan dolayı falan gecikme olabilirmi?göğüslerimde hafif damarlanmalar var ve kasığıma ara ara ağrı giriyo.idrarımın kokusu 10 gündür falan değişti.yaaa beklemek ne zor yaaa

Arkadaşlar 6 mayıs adet günümdü ama hala gelen giden yok :) yarın sabah idrarıyla test yapsam çıkarmı acaba,yoksa daha erkenmi?geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim ya acaba ondan dolayı falan gecikme olabilirmi?göğüslerimde hafif damarlanmalar var ve kasığıma ara ara ağrı giriyo.idrarımın kokusu 10 gündür falan değişti.yaaa beklemek ne zor yaaa

Hamile olabilirsin test yaparsan silik de olsa çıkabilir... Hakkında hayırlısı olsun.
Ama adetin gecikirse de normal canım çünkü düşük yaşamışsın 40 gün adet görmeyebilirsin..a.s.

cnm etkilenmiş olabilir adetin,ama yerleşme kanaması da olabilir,test için birkaç gün daha bekle bence.

Günaydın arkadaşlar.Bugün test yapmayı düşünüyodum ama vazgeçtim.Bir gün daha beklicem.Yarın sabah yapmayı düşünüyorum.Bu arada belirtiler devam.Karnım ağrıyo adet olacakmışım gibi ama yok.Dün belki 15 fefa tuvalete gittim geldim işyerinde.Acaba geldimi diye korkudan.Birde göğüslerim şiş,damarlanma var ama çok ağrımıyo.Herkesin çok ağrıyor mu acaba?Allah isteyen herkese güzel haberler almayı nasip etsin.

Test yaptım bugün sabah :KK43: Negatiffff.ınanmak istemiyorum hala yaaa.Geçen ayki anormallikten dolayı yumurtlama günüm falan kaymış olabilirmi acaba yaa? Yada 2-3 günde idrar testinde çıkmama durumu var mı?Lütfen arkadaşlar fikirlerinizi yazın.

canım daha çok erken idrar da çıkmayabilir bugun teyzemın gebe oldugunu ögrendık 2 aylıkmış ve o halde bile idrar testinde çıkmamış senınde öyledır kendını strese sokma inş. melegın senınledır....

Adetin birkaç gün geçince yapsarsan sonuç daha net olur...

beklemek istemiyorsan şayet ve emin değilsen en kesin sonucu kan tahlilinden alabilirsin canım,umarım herşey gönlünce olur...

üzülme canım benim hayırlısı, olur inşallah. bu idrar testleri belli olmuyo ki kiminde gün geçmeden bile çıkıyo. kimindede 10 gün geçiyo ama çıkmıyo. kandaki hormon artışı bebeğin oluşum zamanı hepsi etkiler. kan da baktır garanti olur

Ben hala hastalanmadım.Göğüslerim ağrımıyodu,dün ağrımaya başladı.Akıntım var biraz(açık sarı),bir de ıslaklık hissediyorum sık sık.Hastalandım zannediyorum hemen tuvalete koşuyorum ama bişey yok sadece su gibi bişey.Anlamadım ama biraz endişelenmeye başladım.1-2 gün daha geçince tekrar test yapıp ona göre hareket edeceğim.

kızlar slm size bişey sormak istiyorum bu ay gebelik belirtileri yaşadım adetimden 4 gün önce test yaptım negatif çıktı adetim 2 gün geçince hee tamam bu ay tuttu dedim ama dün yani adetimden 2 gün sonra kanama başladı kasık ağrısı bel ve gögüs ağrısı yapan bi kanamam oluyor ilk defa böyle bir adet geçiriyom çok aşırı bi kanama değil 1 günde yarım çay bardağı kadar geliyor rengide koyu kırmızı kahverengi gibi acaba diyorum yerleşme kanamasımı düşükmü yoksa normal adetmi geçiriyorum 1 2 gün sonra test yapsam çıkarmı bana bi yardım edin.

X