Yerleşme kanaması

cicek983

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2013
5
0
Selamlar sizlere danışmak istediğim bir konu var 30 yasındayım 6 yaşında bır oğlum varn Allah nasip ederse 2.yi düşünüyoruz adetımın başlamasın 5 gun var fakat 3 gundur lekelenme tarzıında kahverengi akıntı gıbı kanamam oluyor arastırdım yerleşme kanaması yazıyor nette fakat 1-2 gun surer yazıyor beım bugun 3. gun accba yerlesme kanamasımıdır yoksa yerleşme olmayıp duşükmü oluyor bılgısı olan varmı sızlerın oldumu kaç gun sürdü...

Ayni sorun bir arkadasimdada var hatta bunun üzerine konu actım ama tam olarak ikna olmadım ...
Bilginiz olsun die söylüyorum ama benim basıma hiç gelmedi hamileliği öğrendikten sonra oldu bende, bu arkadasımda bugun kanda baktirdi bisey cikmadi ama halen leke gelio 4 gun oluyor ve kasıklarında ağrı var

Benimde bazi aylar reglim gelmeden bikac gun once hep kahverengi leke gelio sonra regl oluyorum her defasinda acaba tutunmuyomu da regl oluyorum bazen de direk kanana seklinde gelio

6. gün bugun devam ediyor hala az pembemsi akıntı gibi oluyor adet olsa 2. gunu beım adetım zaten çok fazlalasıyor. c.tesi günü hastalanmam gerek dun dayanamadım kan testi yaptırdım 0,5 çıktı negatıf yani ama bu lekelenme hala devam edıyor erkenmı yaptırdıım kan testini bilmiyorum ama sinirim bozuldu yaaa c.tesi kadar hastalanmazsam tekrar yaptırıyım dıyorum umudum kalmadı ama (((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…