yerleşme kanaması ??

canım olabilir belki bidaha baktır kanda olmazsa geç döllenme olunca gözükmüo diolar ama sen emin olmak için tekrar bi baktır istersen. ilk baktırdıgın değer kaçtı ?

yerleşme kanaması daha erken gelmesi gerekirdi. zaten açık pembe oluyor. ama belli de olmaz tabiki kanına baktırabilirsin.

canım değerin kaç olduğunu sormadım doktoru aradım oda negatif diyince daha konuşcak söz bulamadım direk kapattım :KK43:( sunrise geç demişsin canım ne zamn gelmesi gerekirdiki ??

ilişkiye girdikten 10 gün sonra filan gelir normalde ve açık pembe olur benim bildiğim. bende de öyle olmuştu.

arkadaşlar benimde test tarihim 13 nisan cuma...transferin 13. günündeyim şeffaf akıntı içinde bi kaç kılcal damar gibi kan geldi şimdi yok..2 gün öncede iki damla pembe açık renkte kanama gibi bişi oldu başka gelmedi...bu yerleşme kanaması olabilir mi?

canım aynı şey benim de başımda ve aynı dönemde...
beklenen adet tarihim normalde dündü. bundan 2 gün önce kan testi yaptırdım sonuç 0,98 çıktı yani negatif.
bu sabah kalktım kahve pembe arası bi leke geldi ama peçeteye silince o kadar. adetim başlıyor diye ped koyup okula gittim. ped kirlenmedi bile. gelen giden de yok. ama sonucum da negatif. yerleşme kanaması olabilir mi acaba dedim. ama sonucum daha 2 önce negatif çıktı. :KK43:
var mı bilgisi olan?

canım aynı şey benim de başımda ve aynı dönemde...
beklenen adet tarihim normalde dündü. bundan 2 gün önce kan testi yaptırdım sonuç 0,98 çıktı yani negatif.
bu sabah kalktım kahve pembe arası bi leke geldi ama peçeteye silince o kadar. adetim başlıyor diye ped koyup okula gittim. ped kirlenmedi bile. gelen giden de yok. ama sonucum da negatif. yerleşme kanaması olabilir mi acaba dedim. ama sonucum daha 2 önce negatif çıktı. :KK43:
var mı bilgisi olan?

cnm çok erken yapmışsn diicem ama kan testi adet gününden önce bile çıkarıyo pozitifi...çok yaşadım senin durumunu o yüzden kendini bağlama vnm pozitif midir diye :KK43: keske poztif olsaaa

adetim hiç böle olmazdı direk gelir böyle lekelenme falan olmaz. leke akıntının arasında geldi sabahtan beri bi daha tık yok. sağ kasığımda uyuşma gibi ağrı var. regl sancısı gibi de değil
eğer bu yaşadığım yerleşmeyse kanda beta hcg bundan sonra mı salınır acaba bilen var mı?

adetim hiç böle olmazdı direk gelir böyle lekelenme falan olmaz. leke akıntının arasında geldi sabahtan beri bi daha tık yok. sağ kasığımda uyuşma gibi ağrı var. regl sancısı gibi de değil
eğer bu yaşadığım yerleşmeyse kanda beta hcg bundan sonra mı salınır acaba bilen var mı?

RABBİM gönlüne gör versin cnm....

merhaba ben yeni geldim klübe;önce herkese merhabalar ;7 gün günüm geçti sonra 3 gün önce kanama başladı bhc 22 olduğundan düşük dedi doktorum ama sonraki günlerde kan değerlerim 34.6 ve 41.0 olarak artmaya devam ediyor ama ultrasonda kese falan göremedi çok korkuyorum çünkü kanamayı progeston ve iğne ile durudurduk acaba düşük ya da dış gebelik mi var ben de

X