yerleşme kanaması

BeyazBulut

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2007
14.882
4.543
selam kızlar banada yardımcı olurmusunuz kafam karışık
ben 13 ocakta adet oldum sonrasında 25 şubatta adet oldum 43 gün sonra
her ay adet olduğum için bebekde düşünmediğimiz için kaç günde olduğumu hiç bilmiyorum
ama ay geçmezdi her ayın sonuna doğru olurdum geçen ayki gecikmeyi fark ettim test yaptım çıkmadı neyse sonunda adet oldum
buarada geri çekilmeyle korunuyoruz eşimle konuştum bu konuyu oda boşver böyle iyi olursa olur dedi
bende önemsemedim zaten kızım 3 yaşında
neyse şubat 25 adet gördüm 10-11-12 mart sıralarında kahve rengi akıntı geldi hatta tekrar adet olucam sandım çünki genelde öyle başlar adetim
ama geçti bir daha görmedim ve son 2-3 gündür göüğslerim dolgunlaştı ben böyle bişeyi hiç yaşamadım adetten bu kadar önce adete yakın ara ara sızlama olurdu ama dolgunlaşma olmadı hiç
hatta gebeliğimde bile olmadı kızımı 4 haftalıkken öğrenmiştim 8-9 haftalarda göğüslerim dolgunlaşmaya başlamıştı
buda benim kafamı karıştırdı şimdi başka belirti varmı bilmiyorum olsada psikolojik diyorum halsizlik yorgunluk filan
kça günde bir adet olduğumuda bilmediğim için adet günümü tahmini 26 mart olarak düşünüyorum daha çok erken biliyorum ama belki benim gibi bişeyler yaşan vardır dedim
bu kahverengi leke yerleşme kanaması olabilirmi

canım yerleşme kanaması bir kere gelir yani 2-3 gun boyunca veya gün içinde devamlı olmaz

ayrıca edete 3 veya 7 gün kala gelir ki bir yerleşme kanamsı düşük tehlıkesının oalbileceğini gösteren bişeydir

sizinki yerleşme değil bence....eğer ilişkide bulunduysanız tahrışten kaynaklı bişey olabilir...

veya idrar yolu ıltıhapları da bu tip kahverengi kanamaalra sebep olabiliyor

tabii rahim ağzında oluşan başka sorunlarda oalbilir ve bunalrda kanama yapabilir ama bu tip sorunalrın

başlka belirtileri de olur...İnşallah bişey yoktur....bence bi idrar tahlili yaptırın :)

doktora gitmek istiyorum aslında ama adeti bekliyim dedim bir yandanda
kadın doğuma mı gitsem peki ?

doktora gitmek istiyorum aslında ama adeti bekliyim dedim bir yandanda
kadın doğuma mı gitsem peki ?

yani zaten düzenli bi şekilde 6 ayda bir fln kadın doğuma gidip bi gözükmek lazım zaten

rahim ve yumurtalıkalrın durumuna da bakarlar...ayrıca periyodlarının uzun olması bi problem biliyorsundur.bunun içinde

bi gözükmüş olursun fena olmaz yani...yok ben sadece idrar tahlılı yaptırayım dıyorsan sağlık ocaklarında ücretsiz yapıyolar

adeti beklemeye gerek yok aksine gidersen neden hala adet olmadığını da öğrenirsin

Son düzenleme:
evet düzenli gidilmesi gerekiyor tabi ama ihmal ediyoruz işte işimiz düşünce gidiyoruz
henüz adetim geçmedi yani 25 şubatta regl oldum bugün 23. gün daha var
ama en iysi doktora gitmek sanırım

evet düzenli gidilmesi gerekiyor tabi ama ihmal ediyoruz işte işimiz düşünce gidiyoruz
henüz adetim geçmedi yani 25 şubatta regl oldum bugün 23. gün daha var
ama en iysi doktora gitmek sanırım

kesinlikle bi doktora gözükmek dha iyi olucak canım....İnşallah bi sorun cıkmaz :)

ama idrar yolu ıltıhabı çok şeye sebep olabilio gebe kalamamamaya , regl düzenının bozulmasına

kasık batmaları agrılar vs vs bisürü şey :)

kesinlikle bi doktora gözükmek dha iyi olucak canım....İnşallah bi sorun cıkmaz :)

ama idrar yolu ıltıhabı çok şeye sebep olabilio gebe kalamamamaya , regl düzenının bozulmasına

kasık batmaları agrılar vs vs bisürü şey :)

evet bir ara yaşamıştım biliyorum ama kahve rengi akıntı ilk defa başıma geldiği için gebeliği düşündürdü bana
teşekkürler vakit ayırdığın için :))

X