Yerleşme kanaması

hayir, ya kahverengi su gibi geliyor, ya da acik pembe su gibi. zaten bir tek pecetede farkediyosun, ya da pede damladiysa onda. pihtili gelmemesi gerek diye biliyorum, sizin pihtili mi?
Evet benim pıhtılı hemde 3-4 kez ped doldurdu bu şekilde.
o zaman şüphelenecek bir durum yok

aslında şöyle oldu iki gün leke gibi geldi kırmızı ve kahverengi ücüncü gün bir pedi doldurdu ve pıhtılıydı hatta 2-3 gün böyle devam etti yine de test yaptırayım mı
bana regl gibi geldi, ilk iki gun de sokulme gibi olabilir, yine de yap istersen bu beklenen regl gununde mi geldi bu arada bu kanama? eger oyle degilse yap yine de ama yerlesme kanamasi hem az oluyor hem de pihtili olmuyor diye biliyorum

haber ver yapinca <3

Ben iliskiden degil de tahmini yumurtlamadan 9-13.gunler arasinda gordum, degisebiliyor ama bazen hamile oldugunuz belli olduktan sonra da geliyor o kanama
4 günün sonunda bıçak gibi kesildi tüm lekelenme akıntı vs başta kahverengi şekilde de geldi pembe sıvı biçimde de adet olmadığına eminim ama kaset test yapıyorum hep negatif 🤷🏻‍♀️

ben test yapmadim, dun o pembe lekelenmeyi gordum bugun de sarimsi bi akinti gibi akinti geldi, kasik agrilarim var daha bekliyorum 4 agustosa kadar kesin beklicem yapmak icin :)
Benim adet günüm geçti 17si olmam gerekiyordu geç döllenmeden şüpheleniyorum
Hadi bakalım uğurlu gelsin bize bu ay 🥰

ayy hadi bakalim sizin baya gecmis 1 hafta sonra yapin evet bakalim insallah ugurlu gelsin guzel dualarimi iletiyorum sizee :)
Maalesef bugün doktora gittim gebelik testim negatif ama kist falanda görünmüyor regl e engel olacak anlamadım bu ay neden böyle oldu 🤷🏻‍♀️

Maalesef bugün doktora gittim gebelik testim negatif ama kist falanda görünmüyor regl e engel olacak anlamadım bu ay neden böyle oldu 🤷🏻‍♀️
doktor bisey demedi mi neden onceden lekelenme kan gelmis🥺 ben de yapmadim hala test yapmicam da en az pazar gunune kadar beklenen reglim o gun beklicem

doktor bisey demedi mi neden onceden lekelenme kan gelmis🥺 ben de yapmadim hala test yapmicam da en az pazar gunune kadar beklenen reglim o gun beklicem
Yani regl olarak saymadı onu istiyorsan adet söktürücü vereyim yoksa bekleyebilirsin dedi almadım ilacı bekliyorum ama hiç olacak gibi değilim
İnşallah sen güzel haberler alırsınn 😍

X