Yerleşme kanaması

Efsanemsi

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2023
125
54
28
Arkadaşlar ben dün sabah 7 de kan verdim HCG 48,61 çıktı. Ben lekelenme oldu bir gün boyunca adet görmeyince kan verdim. Ama bu lekelenme geçmiyor gibi çok fazla değil böyle pecetede bile minik minik kahve rengi lekeler var ve aşırı kuyruk sokumu ağrım var yarın test vermeye gideceğim doktorum tekrar ver demişti bu yerleşme kanaması normal mi bir an duruyor hiç gelmiyor ama bugün de adet gunumdu baktım bugün biraz geldi ama beni korkutuyor

5 gün sonra biraz erken olabilir bilgim yok o kadar benim ki catlatma igensinsden 13 gün sonra kahve rengimsi geldi hasta olurum akşama diye düşündüm ama olmayınca anladım. Ama bazılarında pembe

Arkadaşlar ben dün sabah 7 de kan verdim HCG 48,61 çıktı. Ben lekelenme oldu bir gün boyunca adet görmeyince kan verdim. Ama bu lekelenme geçmiyor gibi çok fazla değil böyle pecetede bile minik minik kahve rengi lekeler var ve aşırı kuyruk sokumu ağrım var yarın test vermeye gideceğim doktorum tekrar ver demişti bu yerleşme kanaması normal mi bir an duruyor hiç gelmiyor ama bugün de adet gunumdu baktım bugün biraz geldi ama beni korkutuyor
Merhaba bir şey sorabilir miyim kanamadan sonra ağrılarınız geçti mi. Dün pembe lekelenmem oldu çok ağrım vardı bugün hiç ağrım yok acaba tutmadı mı diye üzülüyorum 😔

Merhaba bir şey sorabilir miyim kanamadan sonra ağrılarınız geçti mi. Dün pembe lekelenmem oldu çok ağrım vardı bugün hiç ağrım yok acaba tutmadı mı diye üzülüyorum 😔
İlk zamanki kadar ağrım kalmadi ama ağrılarım hala hafif hafif devam ediyor. Yerleşme sırasındada ağrılar oluyormuş. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız

Kızlar bugün tüp bebek transferimin 8. Günü gece baya bir kahverengi akıntım olmuş yoğun baya akmış hala devam ediyor normalde regli olmadanda kahverengi alıntıyla başlar 1 yada 2 gün önce kırmızı kana döner adet günümde yaklaştı tedavi görmüş olmasaydım 1 yada 2 gün içinde olurdum bu adet belirtisimi tutunmanınmı

X