Yerleşme kanaması

aysegul1748

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2023
29
3
29
Kızlar adetime 10 gün varken hafif pembe akıntım geldi bugün 4. Gün az az pembe ton da geliyor ama hareket ettikçe gezdikçe geliyor yatıp dinlendiğim de gelmiyor sizce yerleşme kanaması mı yoksa adet mi oluyorum ama sürekli gaz bel agrısı ve kaşık agrım var hafif hafif başına gelen oldu mu acaba

Durumunuz nedir bende sizin durumdayım adetime 10 gün varken kan geldi çok az geldi ve şuan 3.günümdeyim hala geliyor lavaboya gidince az geliyor ama pedimi o kadar da kirletmiyor merak ettim siz ne durumdasınız

Durumunuz nedir bende sizin durumdayım adetime 10 gün varken kan geldi çok az geldi ve şuan 3.günümdeyim hala geliyor lavaboya gidince az geliyor ama pedimi o kadar da kirletmiyor merak ettim siz ne durumdasınız
Ben bugün idrar testi yaptım ince bir çizgi çıktı kan verdim negatif çıktı ama inşallah geç döllenme olur diye düşünüyorum

Hmm hayırlısı neyse o olsun inşallah benimde kanamam durdu ama ne bileyim ya belki strestendir diye kafama takmamaya çalışıyorum bir yandan da umutlanıyorum acaba olur mu diye. Pcoslu olduğum için şansım biraz az

Merhaba ben de adetime 10 gün kala kahverengi lekelenme yaşadım 3 gün sürdü şu am hala kasık bel ağrım devam ediyor şiddetli bir şekilde yumurtlama kanaması diyorlar ama daha önce yumurtlama kanaması yaşamıştım çok açık pembe ve akıntıyla karışıktı şu an yaşadığım öyle değil kahverengi lekelenme geldiği günün ertesi beta baktırdım 0 çıktı yumurtlama kanaması böyle mi olur ki kafam karıştı iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…