Yerleşme kanamasi

Z123

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2022
68
26
27
Mrb kızlar aklıma bişey takıldı size sormak istedim 2 gündür kasıklarımda çok ağrı var akintimda az bir atış oldu hastaneye gittim kan testi verdim ama sonuç negatif 1 gün sonra hafif bir lekelenme gördüm başta adet oldum sandım ama üstünden 2 gün geçti hala bişey yok gebelik olsaydı kanda çıkardı demi kafamı çok karıştırdı şuan hala kasıklarımda ağrı var sizce yerleşme kanaması olabilirmi yani yerleşme kanaması olsa bile kanda negatif çıkabilir mi böyle bir durumla karşılaşan varmı acaba ve özelikle sol kasığımda ağrı var

Adetime 4 gün var daha ama kanda çıkmaması normal mi
4 gün varken çıkmaması normal zaten adı üstünde yerleşme kanaması yeni yerlesiyor ve kana yeni karışacak demek. Adet gununuzde falan tekrar kan verin bence

4 gün varken çıkmaması normal zaten adı üstünde yerleşme kanaması yeni yerlesiyor ve kana yeni karışacak demek. Adet gununuzde falan tekrar kan verin bence
Benimde günüm geçti 12 gün oldu dün kahve rengi bir hafif kanamam oldu ve sonrasında olmadı yerleşme kanaması olabilir mi test yapmadım hiç yarın doktora gideceğim

Benimde günüm geçti 12 gün oldu dün kahve rengi bir hafif kanamam oldu ve sonrasında olmadı yerleşme kanaması olabilir mi test yapmadım hiç yarın doktora gideceğim
Umarım hamilesinizdir bnim test yaptigimda 5 gün sonra gene negatif çıktı ama hala regl olmadım ve kasıklarım hala ağrıyor 😓

Umarım hamilesinizdir bnim test yaptigimda 5 gün sonra gene negatif çıktı ama hala regl olmadım ve kasıklarım hala ağrıyor 😓
İnşallah normalde yerleşme kanaması hakkında bir bilgim yok sadece dün kanama yaşadım oda çok azdı leke tarzında regl gecikmesininden 12 gün sonra yerleşme kanaması olur mu

Bnimde pek bilgim yok en iyisi hastaneye gitmek yarın güzel haberlerini bekliyorum insh bu arada şimdiden hayırlı kandiller💝

Normalde bu kadar geç yerleşme kanaması olmaz sanırım ama sizinki geç döllenme olabilir. Adetleriniz düzenli midir normalde

Düzenlidir adet dönemim geç döllenme kanda ne zaman belli olur birde idrar da
Ben yerleşme kanaması yaşadığım gün idrardan test yapmıştım pozitif çıktı ertesi günü de kan verdim beta 476di. Bence yarın bi test yapabilirsiniz. Kan daha kesin sonuç verir

Ben yerleşme kanaması yaşadığım gün idrardan test yapmıştım pozitif çıktı ertesi günü de kan verdim beta 476di. Bence yarın bi test yapabilirsiniz. Kan daha kesin sonuç verir
Yarın kadın doğum doktoruna gitcem doktor yapar büyük bi ihtimal kan ve idrar testi o kadar çok istiyorum ki bebek sahibi olmayı inşallah güzel sonuçlar elde ederim 😔🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Yarın kadın doğum doktoruna gitcem doktor yapar büyük bi ihtimal kan ve idrar testi o kadar çok istiyorum ki bebek sahibi olmayı inşallah güzel sonuçlar elde ederim 😔🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Cnm merak ettim nasıl geçti doktor kontrolü

Benim de adet günüm dündü olmadım ama bugüm sabah peçeteyr silerken çok hafif pembemsi lekelenme geldi akşama doğru ise bi tık belirginleşti acaba yerleşmeden dolayı mı yoksa adet mi olucam bilmiyorum şuan hafif ağeım var sol kasıkta nilgiai olan yazabilir mi rica etsem

Benim de adet günüm dündü olmadım ama bugüm sabah peçeteyr silerken çok hafif pembemsi lekelenme geldi akşama doğru ise bi tık belirginleşti acaba yerleşmeden dolayı mı yoksa adet mi olucam bilmiyorum şuan hafif ağeım var sol kasıkta nilgiai olan yazabilir mi rica etsem
Durumun ne oldu canım

X