yerleşme kanaması yaşayan arkadaşlar,yardımınıza ihtiyacım var....

kepi3

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
138
1
herkese merhaba.. 5 aydır bebek istiyoruz.. geçtiğimiz 4 ay boyunca kendimce bir sürü hamilelik belirtileri ( mide bulantısı,baş dönmesi,göğüslerimde ağrı vs vs) yaşadım ama sonuç hep hüsran oldu... ama bu ay ki durumum şöyle. sat 5 şubat, ovulasyonum ise 19-20 şubattı. beklenen adet tarihim 5 mart... 28 şubatta çamaşırımda kahverengi bir leke gördüm,sonra tuvalet kağıdında da pembe bir akıntı olduğunu farkettim. o akşam sürekli kontrol ettim ama pembe akıntı devam etmiyordu. ertesi sabah biraz daha oldu sonra da kesildi akıntı. iki gün hiçbir şey olmadı. ama dün akşam tekrar pembe akıntım başladı.. çok az geliyor tuvalet kağıdına bulaşacak kadar... gece devam etmemiş ama sabah yine ilk tuvaletimi yaparken vardı. şimdi yine yok... acaba bu yerleşme kanaması mıdır, yoksa bu da mı psikolojik? regli oluyorum da psikolojik olarak sökülemiyor muyum demeye başladım... bu arada geçtiğimiz bir kaç gün göğüslerim sızlıyordu şu an o da yok... ama benim reglim çok ağrılı olur, ağrım da yok... off kızlar bilgisi olan Allah rızası için yardımcı olsun....

ne zaman bir konu açsam kimse bana cevap vermiyor:KK43:(( çok mutsuzum:KK43:

canım yerleşme kanaması olabilir de olmayabilir de...benim geçen ay pembe akıntı olmuştu, 9 gün geçti ama negatiffffff...bu ay adetime 1 gün kala kahverengi lekelenmem oldu...3 gündür başka bişey yok...dün test yaptım negetif...yani, belli olmaz, en garantisi kan testi yapmak...

merhaba

bu ay bende de benzer belirtiler oldu ve sabirla bat 5 marti bekliyorum. 5 hun once test yaptim negatif cikti, erken oldugundan olabilir. sen test yapmismiydin

merhaba

bu ay bende de benzer belirtiler oldu ve sabirla bat 5 marti bekliyorum. 5 hun once test yaptim negatif cikti, erken oldugundan olabilir. sen test yapmismiydin[/QU

ayın 29 unda test yapmıştım negatifti. benim de batım 5 mart... ama sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum bugün:KK43:((

X