Yerleşme kanaması ve betahcg

hayatbeninedenyoruyosun

Madem çok günah. oyunu sen bozuyorsun.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
991
553
Merhaba adetime 3 gün var bugün peçeteye kahverengi leke geldi sanırım yerleşme kanaması ama 2 defa wc ye gittigimde geldi her gittiğimde olmadı. Beta verdim 3.40 çıktı sizce kanı erken mi verdim yükselir mi bu değer 2 gün sonra tekrar vermelimiyim?

Adetinin gecikmesini bekle. Geç döllenme olmuştur belki

Normalde bu dönemde hep 0.100 çıkıyordu sonucum 2.30 u falan görmüştüm ama 3.40 ilk defa geldi bugünde kanama olinca yükselir insallah diye umut ediyorum
Kanama olması bana kimyasal.gibi geliyor ama umarım değildir umudunu kırmak istemem. Arkadaşta ilk 4 çıkmıştı değeri sonra 26yi gördü ama malesef kimyasaldi. O yuzden adetinin gecikmesini bekle bence

Kanama olması bana kimyasal.gibi geliyor ama umarım değildir umudunu kırmak istemem. Arkadaşta ilk 4 çıkmıştı değeri sonra 26yi gördü ama malesef kimyasaldi. O yuzden adetinin gecikmesini bekle bence
Tamam o zaman 5 gun sonra vereyim kan. Yerleşme kanaması ve kimyasal arasındaki baglam nedir peki

Tamam o zaman 5 gun sonra vereyim kan. Yerleşme kanaması ve kimyasal arasındaki baglam nedir peki
Betandan dolayı öle düşündüm.5 ustu gebelik geciyor zaten.Yoksa herkeste farklı bir durum. Ben Çevremde adet öncesi lekelenme yaşayan pek görmedim. Kendim de 6+0da yaşadım çünkü. Ama olabilir herkeste süreç farklı çünkü. Umarım en kısa zamanda istediğin gebeliğe kavuşursun

Teşekkür ederim inşallah

Benimde cumartesinden bu yana regl sancılarım var bugün beklenen adet tarihiydi hala olmadım. Bir de böyle kusura bakmayın sümüksü bir akıntı oluyor şeffaf değil pembeye çalan kahverengiye de yakın neden oluyor bilmiyorum ağrılarım var ama olamıyorum. Dediğiniz gibi WC ye her gittiğimde olmuyor her an adet oldum olacak gibiyim. Buraya yazıp ümite kapılıp buraları okumayacağım diyorum ama yine kendimi Burda buldım

Bende aynıyım günüm geçene kadar beklicem diye soz verdim bubay kendime ama dayanamadim yine. İnşallah Rabbim güzel haberle güldürür yüzümüzü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…