Yerleşme kanaması üstüne görme lekelenme hamilemiyim?

geceyagmuru

Dua imkansızın belini kırar, Allah’a güven.
Pro Üye
22 Mayıs 2020
2.077
5.336
27
  • Öncelikle merhabalar. Halk arasında üstüne görme diye tabir edilen leke tarzında ufak bir pıhtıyla çok az kan geldi görselde gördüğünüz gibi(resim için özür dilerim) adetimden 10 gün önce. İlk çok korktum peçeteyle silince geldi. İlişki esnasında zorlandı desem. İlişki olmadı o gün ve öncesi. Araştırdım yerleşme kanaması diyorlar bir kısmı ara kanama diyor. Bu görseldekinden hariç hiç kanama olmadı. Ufak ağrılar oldu. 1 senedir evliyim çocuk istiyoruz gebelik testleri çok yaptım negatifi görmekten artık korktuğum için kanamayı gördüktensonra test yapmadım. Ve şuan adetime bir gün var adet olacakmışım gibi hissediyorum kasıklarda ufak sancılar kadınlar bilir o hissi. Neyse uzatmayayım sizce bu kanama nedir hamile olabilir miyim. Eğer hamileysem bu Ağrı nedir

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım bu yerleşme kanaması değil. Adet habercisi. Ayrıca daha önce ki adetlerinde bu şekilde pıhtı görmediysen idrar yolu enfeksiyonu da olabilir. Sancın normalden fazla olursa mutlaka bi doktora git çünkü idrar yolu enfeksiyonu bi kere yakalanırsan birdaha bırakmıyo peşini ve hamile kalmayıda ciddi anlamda önlüyo.

Görsel kaldırılmış

Merhaba benimde cuma günü regl olmam gerekli ama bugün yani 2 gün kala pembe kan geliyor çok açık peçeteye silince geliyor camasirima bulaşmamış yerleşme olabilir mi acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…