Yerleşme kanaması olmalı mı

Petunyal1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
109
47
27
Arkadaşlar merhaba elbette her kadının yapısı farklı ama herkeste yerleşme kanaması olmalı mı olmadan da olur mu rica etsem bilgilerinizi paylaşır mısınız

bende olmadı. gecen okudum ben de kadınların %70inde görülüyormus. yani görülmemesi de gayet doğal

ilkinde olmadı: pozitif
2.cisinde olmadı: negatif
3.sünde oldu: pozitif

Yani yerleşme kanamasının olup olmaması net bir sonuç vermiyor bence.

Arkadaşlar merhaba elbette her kadının yapısı farklı ama herkeste yerleşme kanaması olmalı mı olmadan da olur mu rica etsem bilgilerinizi paylaşır mısınız
Her kadının farklı oluyor evet. Hatta gebelik farklı. ilk hamileliğimde yerleşme lekesi oldu, 2. Hamileliğimde bir damla dahi olmadı.

Peki çok mu oluyor yani kanama, Şuan tehlike 5 gün var az önce çamaşırımda bi iki damla kahverengi leke gördüm bir acaba mı dedi

olmayanda olur olanda olur her ikiside normal bende 3 tane bebemdede oldu
Bir şey sormak istiyorum ben 6+4 gebeyim önce açık pembe peçeteye geldi sonra kahveye döndü şimdi kesildi aşırı bel ağrısı var sizce yerleşme kanaması mıdır ?

Bende olmadı hiç ne lekelenme ne bir şey. Olması da, olmaması da normal. Ama kırmızı, parlak kanama ciddi bir durum sadece.

Bir şey sormak istiyorum ben 6+4 gebeyim önce açık pembe peçeteye geldi sonra kahveye döndü şimdi kesildi aşırı bel ağrısı var sizce yerleşme kanaması mıdır ?
bendede o haftalarda olmuştu ama bem hic hamile oldugumu bilmiyodum 2 gun geldi karnimda agridi belimde 3 cü gün aniden kesildi ondan sonra öyrendim hamileymişim. merak etme zaten hamilesin agri normal. saglikla gelsin bebeişin inşallah 🤩

X