YERLEŞME KANAMASI OLABİLİRMİ

Yarenimm7914

kara biberimm=)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2018
873
1.182
30
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce peçeteye kırmızı kanamam geldi bir kaç saat sonra yine peçeteye sildiğimde pembe bi leke vardı adetim başladı diye pet kullandım ama 2 gündür hiçbirşey yok günüm geçmişte olabilir 1 günüm daha varda olabilir düzensizim 28-32 gün araları olabiliyorum şuan 31. Günümdeyim acaba stresten adetimmi kesildi yoksa yerleşme kanaması olabilirmi pazartesi günü kesin test alıp yapıcam ama çok merak ediyorum başına gelen varmı?

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce peçeteye kırmızı kanamam geldi bir kaç saat sonra yine peçeteye sildiğimde pembe bi leke vardı adetim başladı diye pet kullandım ama 2 gündür hiçbirşey yok günüm geçmişte olabilir 1 günüm daha varda olabilir düzensizim 28-32 gün araları olabiliyorum şuan 31. Günümdeyim acaba stresten adetimmi kesildi yoksa yerleşme kanaması olabilirmi pazartesi günü kesin test alıp yapıcam ama çok merak ediyorum başına gelen varmı?
Test yapmadan bilemeyiz bunu ya kan ver net öğren yada idrarla bak. Umarım annesindir 🤲🏽🙏🏽

İnşallah 😊 şuan ikiside mümkün değil tabi anca yasağın geçmesini bekliyeceğim yerleşme kanaması yaşıyan varmı bu şekildemi oldu daha önce araştırdığım kadarıyla kırmızı renk olmuyormuş benim kırmızı renkti meraklar içerisindeyim

Benimde basima geldi adetten 2 Gun once oldu ped koydum bende ama damla damla geldi 3.gun kesildi .. ama biz korunuyoruz o yuzden pek hamilelige yormuyorum benimkini neden boyle oldu bilmiyorum 😓 senin belki yerlesmedir ymarim🤞

X