Yerleşme Kanaması Olabilir mi ?

arpa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2011
357
5
Kızlar, benim adetim çok düzenlidir normalde. 26-26 sı gibi olurum her ay. bazen 1 hafta gecikir. Simdi gecen ayın 17 sinde ilişkimiz olmuştu Aslında yumurtalam dönemimi biraz geçmiş. Ben 25 inde adet olmadım. ayın 27 si gibi test yaptim. çikmadi tabii bisey cok erken olmasına verdim. 30unda kahverengi bir akıntım oldu. 2 gün az az kanamam oldu 3. gün yok denecek kadar az ve bugün hiçbirşey yok. sizce ben adet mi olmuşum ki? Çok heyecanlıyım. Moralim bozulmasın diye test yapamıyorum. sizce yapayım mı? biraz daha mı beklesem? yoksa ben adet mi olmuşum. Yoksa yerleşme kanaması mı ki? of heyecanliyim ama sanki degilim gibi ya da bilmiyorum..

25-26 sı gibi diyecektim. Heyecandan yazamamisim onu da. Ne yapayim ben? test yapak icin bekleyeyim mi? yoksa adet mi olmusum?

Sen bir test yap bence canım ya 3gün süren bi kanama .. Bilemedim, bozulmasın hem moralin hemen öyle şimdi bi test alıp yap bence eczaneden sonra kan testi yaptır daha güvenilir ne de olsa :) İnşallah hamilesindir :)

ucuz olanlarindan idrar testi yaptim negatif cikti malesef :KK43: bir iki hafta sonra tekrar bakayım.

X