Yerleşme kanaması olabilir mi ?

Nesemcim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
778
30
34
Merhaba kızlar benim BAT normalde bugün dü yani 21 kasım fakat ben 18 kasım gecesi biraz bi kanamam oldu daha sonra cumartesi tüm gün ve pazar öğlene kadar sürdü sonrada bıçakla kesilmiş gibi bi anda bitti şimdi de sol bacağım ağrıyo dizime kadar adetten öncede bacaklarımda bi çekilme oluyordu bu acaba yerleşme kanaması olabilir mi yerleşme kanamalrı hep kısamı sürer şimdiden teşekkür ederim :)

eger kanama normal kırmızı renkliyse adet kanaması,kahverengi yada pembemsi ise yerleşme kanaması oldugu söyleniyor.

merhaaba ben 5 aylık evliyim 2 aydır korunmasız ilişki yaşıyorum geçen ay ilk defa adetim 5 gün gecikti kan testi yaptırdım ama hamile değilmişim,bu ayda 4 gün gecikti adetim şuanda hiçbir adet belirtim yok,sadece göğüslerim biraz acıyor ve koyu kahverengi bir akıntım var,biraz daha beklemek istiyorum çünkü çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum ve bebeğimin olmayacağı aklıma geliyor çok üzülüyorum

canım inşallah olur, benimde bebeğim yok, eşimden kaynaklanıyor bir ameliyat olması gerekiyor, oda biraz ağırdan alıyor, sonuçta ameliyat bende üzerine gidemiyorum...

daha çok yeni evlisin canım bende 5 aylık evliyim ve bende 2 aydır korunmuyorum :) doktorum bana gebeliği stresin çok etkilediğini söylemişti :) ben bu ay soğan kürüne başladım yararını gören çok kişi okudum sende dene istersen umarım rabbim bu ay bizede bi bebiş nasip eder dualarım seninle

benim adetime 10 gün varken 3-4 damla kanama gelmiş ama bidaha gelmedi adet oluyorum sandım belimdede agrı warr bu kanama ne olabilir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…