Yerleşme kanaması olabilir mi?

Gul Deren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
67
17
24
Merhabalar.. Dün adet oldum. Ama kanamam olmuyor kahverengi bir iki damla oldu dünden beri. Adet olmadan 5 gün önce test verdim negatif çıkmıştı. Ama adetim böyle olunca bi şüphelenmedim değil. Bunu yaşayıp sonradan pozitife dönen var mı? Dusukte yasadim 7 ay falan oldu. Bir buçuk aydır korunmuyoruz

Benimde bi gun önceden kahve rengi akinti olur 1gun sonrada kanama başlar bende bı düşük yaşadim 9 ay önce
Normal mi diyorsun? Normalde ben şuan da ağrı içinde kıvranmam lazım. Hiç ağrı sızı yok. Endişe ettim. Düşük yaptığın için de bilirsin herşey kafaya yakılıyor. Allah'ım sana da hayırlısı zamanda bir evlat nasip etsin inşallah

Bende cok kafaya takiyorum emin ol bazen düşünüyorum çok istedigim icin mi olmuyo diye bazen de biliyorsun takmadan olmuyo diye dusunuyorum ikilem arsinda kaldim cok sagol rabbim isteyen herkesjn kucagini boş bırakmasın inşallah

Bende cok kafaya takiyorum emin ol bazen düşünüyorum çok istedigim icin mi olmuyo diye bazen de biliyorsun takmadan olmuyo diye dusunuyorum ikilem arsinda kaldim cok sagol rabbim isteyen herkesjn kucagini boş bırakmasın inşallah
Gerçekten öyle canım çok iyi anlıyorum. Bir yanım hazır hissetmiyor bir yanım çok hevesli. Kanımda pıhtılaşma varmış. O yüzden endişe ediyorum ya farkına varmazsam hamile olupta diye korkuyorum durduramıyorum kendimi de..

Kalırız bizde bigun emin ol benim ilk hamileligim umadigim dusunmedigim anda geldi biliyon mu cok sevinmistim bide hata yaptım herkese soylemekle 3ay soylenmemesi lazimmis
Valla bende kimseye söylemedim ama hastanede çalıştığım için ailem benden önce duymuştu desem yeridir. Herkes duyuyor görüyor ister istemez. İlk gebeliğim düşük oldu. 🥺 Kimseye söylememek bencede en doğrusu. Birbirimize destek olalım dediğin gibi ara ara girip sorarım sana ❤️

X