Yerleşme kanaması olabilir mi

ceydatrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
8
0
26
Kızlar adetten 10 gün önce pembe leke geldi tek seferlik bi daha hiç gelmedi kasık ağrısı bel ağrısı eşlik etti reglime 5 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif sizce hamile miyim gecikmesini beklemem en doğrusu mu yine de hamile olabilir miyim testte negatif çıkmasına rağmen?

Belki on gün önce gelen leke yumurta çatlama lekesidir olabiliyor yani bence adet gecikmesini bekleyin tekrar test yaparsınız gecikirse

Çok geç değl ki 4 gün geç sadece olada bilir . Ovulasyon adetten 14 gün önce oluyor yani ben öyle biliyorum. Biraz gecktiyse yumurtanzın çatlaması olabilir yani. Çok eskiden ben yumurta geliştirici iğne ve çatlatma iğnesi olmuştum aslında bir sorun yoktu ama sadece yumurtlama takibi yaptırmak için ama işler yolunda gitmedi ilaç kullanınca yumurta beklenenden fazla büyüdü çatlama iğnesini yaptırdım ve 24 saat sonra lekelenmem olmuştu o yüzden böyle olabilir diye düşündüm.

Merhabalar. Benim Beta geçen hafta çarşamba günü 663du.
O günden beri kahverengi lekelenmem var. Doktorum düşük hormonun biraz düşük dedi. Progesteron fitil ve hap verdi kullanıyorum. Lekelenmede azalma var. Yarından sonra kontrole çağırdı. Sizce korkmalı miyim? Yani hamileyken benim gibi lekelenme yaşayan varmı?

Tabiki hala hamile olabilirsiniz...adete 3 gün kala 1 gün kala tekrar erken gebelik testi yapın.

Canım ben ebeyim kadın doğum servisine her gün kanaması olan gebeler geliyo çoğu kişide oluyo düşük tehtidi bir süre devam ediyo sonra haftası büyüdükçe sorun olmuyo genelde

Canım ben ebeyim kadın doğum servisine her gün kanaması olan gebeler geliyo çoğu kişide oluyo düşük tehtidi bir süre devam ediyo sonra haftası büyüdükçe sorun olmuyo genelde
Ağrım sızım yok. Ama kahverengi akıntı devam progesteron fitil ve duphaston hapı kullanıyorum. Açıkçası dış gebelik mi diye çok endişe ediyorum. Ama bı yandanda öyle olsa beta bu kadar düzenli artış olmazdı die düşünüyorum. Bilmiyorum kafam çok karışık. Sizin mesajınız beni azda olsa rahatlattı

Kanama miktarında artış olursa mutlaka başvurun hastaneye kahverengi kan beklemiş eski kandır bebişin yerleşme çabaları olabilirr

Kanama miktarında artış olursa mutlaka başvurun hastaneye kahverengi kan beklemiş eski kandır bebişin yerleşme çabaları olabilirr
Peki sizce düşük riski çok mu ? Anlıyor musun progesterondan

Eklentiler

• IMG_20240717_233236.jpg
    145,9 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…