Yerleşme kanaması ola bilir mi?

Aygun22

...
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
195
25
Merhaba kızlar. Ben yeni katıldım siteye. Merak etdiğim bir konu var onu sorucaktım sizden. Bir yorumlarınızı alayım dedim. :) Demek şöyle. Ben 19şubatta regl oldum 25i bitti. Genelde 7 gün oluyorum. Ama bu ay daha reglime çok vardı 12martta regl oldum 7 gün. Bitti. 4 gün kahverengi lekelenme oldu. Sonra 6 gün yine bordo renk kan geldi regl gibi ama az az. Bende hiç böyle bir şey olmamıştı ilk defa bu kadar uzun oldum. Bilemedim regl miydi yoksa yerleşme? Tahmini olarak reglim 25i olmalıydı. Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda? Şimdi her şey bitti tamam. Ama sağ kasığımda ağrı var şimdi. 12martta da sağ kasığım ağrıdı sonra bu kan geldi. Yani geçen ay reglimden 15 gün sonra kan geldi. Sizce hamilelik ola bilir mi?

Test yaptın mı? Yapmadıysan mutlaka yap.

19 şubat 12 mart adet tarihi gayet normal 20 gün 40 gün arası gün normal sayılır bnce çok erken gelmemiş. Zaten uzun sürmüş yerleşme kanaması bu kdr uzun sürmez adet olmuşsunuz bence yoğunluk her ay değişebilir ona takılmayın derim. İnş tez zamanda güzel haber alırsın

Sadece bende ilk defa böyle olduğu için tedirgin oldum. 7 aydır evliyim. Ama nette en uzun 12 gün süre bilir diyor yerleşme

Sadece bende ilk defa böyle olduğu için tedirgin oldum. 7 aydır evliyim. Ama nette en uzun 12 gün süre bilir diyor yerleşme
Yok çok nadir bsy o leke şeklinde oluyor zaten. Adet olmuşsun sen he diyelim ki yerleşme kanaması şimdiye teste çıkmasi gerekir yine de dene istersen ama çok yüksek ihtimal adet her zaman aynı olacak değil adet değişiyor mevsimsel ruhsal etkiliyor maalesef

Ola bilir. Anladım çok sağ ol canım. Yine de umutlanmamak iyidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…