Yerleşme kanaması nedir nasıl olur

Bursaaybk16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2018
16
4
25
Merhaba hayırlı sabahlar
Benim son adet tarihim 8 Haziran yani olmam gereken tarihte 6-8 Haziran civarı..
27 Haziran saat akşam üstü 5 te önce bel ağrısı sonra kanla karışık akıntı geldi bende sıcaklardan adetimin erken geleceğini düşünüp ped taktım ama bu 12 saati geçmesine rağmen hala sadece peçeteye silince gelen pembe akıntım var ped taktığımda da üstünde 1-2 damla çok açık pembe lekelenme oluyor bu yerleşme kanaması olabilir mi yoksa âdet öncesi olan bir durum mu? Yaşayanlarınız varsa bilgilendirebilir mi?

Yerlesme olabilir. bat gunun ne zaman? Benim de kasik agrilrim vs belirtilerim vardi bat gunum pzrtesi sali testim negatif cikti bu sabah

Eklentiler

• IMG_20240629_215808.jpg
    IMG_20240629_215808.jpg
    107,6 KB · Görüntüleme: 525
Merhaba hayırlı sabahlar
Benim son adet tarihim 8 Haziran yani olmam gereken tarihte 6-8 Haziran civarı..
27 Haziran saat akşam üstü 5 te önce bel ağrısı sonra kanla karışık akıntı geldi bende sıcaklardan adetimin erken geleceğini düşünüp ped taktım ama bu 12 saati geçmesine rağmen hala sadece peçeteye silince gelen pembe akıntım var ped taktığımda da üstünde 1-2 damla çok açık pembe lekelenme oluyor bu yerleşme kanaması olabilir mi yoksa âdet öncesi olan bir durum mu? Yaşayanlarınız varsa bilgilendirebilir mi?
Test yaptınız mı pozitif mi? Ben adetime 4 gün kala kahverengi bir akinti geldi ondan öncesinde çoğunlukla sağ kasıkta batma ve kasılma hissediyordum sonra bugün o ağrılar geçti ve leke geldi şuanda hafif karnım ağrıyor ama regl sancısı gibi değil ki ben çok fazla ağrı yaşayan birisiyim sabah yine kontrol edeceğim.

Kızlar benim de adetim sökülmedi ya yerleşme mi bilemiyorum 24 saat olacak nerdeyse bekliyorum. Kahverengi sulu bir akıntıyla başlamıştım hala devam ediyor kahverengi ama öyle aşırı değil pedim dolmuyor birde adetimden bir gün önce geldi bu durum

Kaç gün oldu geçeli adet veya ne kadar var bazen geçen aydan kalan kan o şekilde gelir bir sonraki adet zamanı test yaptin mi

Test yaptınız mı pozitif mi? Ben adetime 4 gün kala kahverengi bir akinti geldi ondan öncesinde çoğunlukla sağ kasıkta batma ve kasılma hissediyordum sonra bugün o ağrılar geçti ve leke geldi şuanda hafif karnım ağrıyor ama regl sancısı gibi değil ki ben çok fazla ağrı yaşayan birisiyim sabah yine kontrol edeceğim.
Dün kan testi yaptırdım 0.100 gebelik yok yani

Gebelik var mı

X