yerleşme kanaması nasıl olur

ecedrk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2024
17
5
31
kızlar hamilelik belirtileri yaşıyorum kaset test yaptım negatif adete 2 günüm var bir damladan az kahverengi hani adetin ilk günü olur ya açığımsı kahve geldi gitti bu yerleşme kanaması olabilir mi yaşayanlardan yorum lütfen

kızlar hamilelik belirtileri yaşıyorum kaset test yaptım negatif adete 2 günüm var bir damladan az kahverengi hani adetin ilk günü olur ya açığımsı kahve geldi gitti bu yerleşme kanaması olabilir mi yaşayanlardan yorum lütfen
Olabilir canım devamı gelmezse bir test yapıver

Merhaba 30 haziranda regl oldum 4 temmuzda bitti çocuk istiyoruz ve yeni denemeye başladık 5 temmuzda korunmasz denedik. Bu sabah pembe bi akıntı geldi ilk kez böyle bi şey oldu sizce bu kadar kısa sürede yerleşme kanaması olması mümkün mü

Benim de dün regl olmam gerekiyordu ama cuma günü ilişkimden sonra pembemsi lekelenme geldi sonra devamı gelmedi ve hala adet olmadım regl ağrım var ama sökülmüyor sende durumlar nasıl cnm regl ağrın var mı

Gebelik var mı?

Kızlar merhabalar benim adetime 4 gün kala pembe lekelenmeyle başlayıp kahverengiye dönen akıntım var ama asla regl değil eminin bugün 5. Gün regl olmam lazım ama olmadım test yaptım negatif yardımcı olur musunuz bir kaç gün sonra tekrar test yapsam pozitif görür müyüm bu yerleşme kanaması mı yaşayan var mı ?

Kızlar merhabalar benim adetime 4 gün kala pembe lekelenmeyle başlayıp kahverengiye dönen akıntım var ama asla regl değil eminin bugün 5. Gün regl olmam lazım ama olmadım test yaptım negatif yardımcı olur musunuz bir kaç gün sonra tekrar test yapsam pozitif görür müyüm bu yerleşme kanaması mı yaşayan var mı ?
Gebelik var mı canm

X