Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması nasıl olur?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Germanteacher

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2020
176
179
30
Herkese merhabalar
Adetime iki gün var dün akşamüstü afedersiniz şeffaf uzayan içinde açık kahve bi akıntım geldi. Adet olacağım sandım ama hala gelen giden yok. Yumurtlama günlerini değerlendirdik. Hatta o dönem hafif bi ağrıyla hissettim.
Yerleşme kanaması bu şekilde mi olur?
Ilk defa böyle bi akıntı yaşadım.
Bu arada smear testi falan yeni verdim herşey temiz çıktı çok şükür.

Benim de adetime 5 gün var sizinki gibi kahverengi çok az peçete kirletecek kadar akıntı oluyor 2 gündür

Ben regli oldum ilk kez bu kadar önceden kahverengi akıntılar yaşadım demekki başka bir sebebi var . Sizde durum ne oldu G Germanteacher
Bende regl oldum maalesef ki.
Dediğiniz gibi bende ilk defa yaşadım uzun süren akıntılar şüphelenmiştim ama değilmiş
Smear testi yeni vermiştim bi sıkıntı yoktu
Başka ne olabilir bilemiyorum

Geçtiğimiz ay soğan kürü yapmıştım ben ama muayenede onemsiz kistlerin oldgunu söylemişti Dr , acaba onlar mı gitti diye düşündüm birde çok stres yaşadım bu ay ona bağladım

merhaba dün adet olacaktım normalde olmadı. iki gündür fena şekilde sağ bacak ve sağ kasık ağrısı çekiyorum bugün akşam üzeri 4 te leke geldi 8 saaatir az az gelmeye devam ediyor sizce ne zaman test yapmalıyım

Bence yarın gelmezse yapın zaten 2 gün geçmiş oluyor adetinizden
Benimde ilk defa lekeler şeklinde geldi ama nasip değilmiş
Umarım bebeğiniz sizinledir

Adetiniz yakın olduğu içindir bende de her ay olmasa da belli dönemlerde olurdu bu tarz akıntı. Ara kanama yaşamış biri olarak daha açık renk kan ama akmayan petekteyse sürülecek şekilde ve kısa süreli oluyor bende

Baska bir doçent Dr a gittim senin değerlerin gayet normal dedi ultrason yaptı gerek yok şu an rahim filmine altı ay deneyin dedi,iptal oldu yani hsg

Tamda dediğiniz gibi oldu zaten 3. Günü adet oldum
Korunmayi bırakınca vücut değişik tepkiler veriyor sanırım

Merhaba üzerinden çok geçmiş ama sonuç ne oldu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…