yerleşme kanaması mıııı?

Gunay76

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2013
28
0
34
kızlae mrhb benimadete 7 gün kala kasık ve bel agrım basladı şimdi adetime 3 gün kala pıhtılaşmıs kanamam oldu koyu reng.daha once adet olunca ılk once kahve rengi leke olurdu.sizce bu yerleşme kanamasımı?

kızlae mrhb benimadete 7 gün kala kasık ve bel agrım basladı şimdi adetime 3 gün kala pıhtılaşmıs kanamam oldu koyu reng.daha once adet olunca ılk once kahve rengi leke olurdu.sizce bu yerleşme kanamasımı?

canim benim INSALLAH hamilesindir... eyer kanama bununla durursa hamile olma shansin var... ama adet olmusda ola bilirsin... bence bir az belke kanama biterse test yap

canim benim INSALLAH hamilesindir... eyer kanama bununla durursa hamile olma shansin var... ama adet olmusda ola bilirsin... bence bir az belke kanama biterse test yap

ya imşallah hamileyimdir sende bebiş varmı canım nolur bana yardım et

ya imşallah hamileyimdir sende bebiş varmı canım nolur bana yardım et

hamileyim ben .... canim benim nasil bir yardim istersin seve- seve yardim ederim sana )))) ne ogrenmek isyosun ? seni cok iyi anliyorum hamile kalmak istediyimde ben de cok soruyordum hamile arkadaslara))

hamileyim ben .... canim benim nasil bir yardim istersin seve- seve yardim ederim sana )))) ne ogrenmek isyosun ? seni cok iyi anliyorum hamile kalmak istediyimde ben de cok soruyordum hamile arkadaslara))

ben eşimle bu ay karar verdik bebiş yapmaya ve adet bitiminden bi gun arayla birlikte olduk.sora adetime 8 gün kala bel ve kasık agrısı yuksek ateş basladı.şimdide adete 3 gün kalmasına ragmen adet olurmuş gibi kanamam oldu.ama eskıden başlamadan once kahve rengi akıntı olurdu.sende de oldumu?

nerelisin sen? bend de agrilar oldu ayni sendeki gibi gogus agrilarimda oldu benim ama... kan hala geliyormu yoxsa kesildimi'?

nerelisin sen? bend de agrilar oldu ayni sendeki gibi gogus agrilarimda oldu benim ama... kan hala geliyormu yoxsa kesildimi'?
ben azeriyim cnm.bu arada cevap yazdıgın icin tşk eşim turk.bilmiyorum ama ilk geldiginde adet oluyomuş gibi oldu.sende yerleşme kanaması nasıl oldu?evliligin kacıncı ayında hamişş kaldın.

ben azeriyim cnm.bu arada cevap yazdıgın icin tşk eşim turk.bilmiyorum ama ilk geldiginde adet oluyomuş gibi oldu.sende yerleşme kanaması nasıl oldu?evliligin kacıncı ayında hamişş kaldın.

onda gel oz dilimizde danishaq ..... ilk hamileliyim 2 ci ayimizda oldu.. 6 heftelik acilish oldu...iyul ayinda birde hamile qaldim cox Shukur.. men avulaccia testleri filan almisdim ...olarin komeyi oldu mene ...yerlesme qanamasi olmadi mende eslinde aybashin mutemadi olursa eslinde indi test elesen cixar

ayallah azerisen:)yox canım xestelendim men deyesen biz hele bu ay deneyirik teze evlendik.neyin komeyı oldu sene menede de edim

ayallah azerisen:)yox canım xestelendim men deyesen biz hele bu ay deneyirik teze evlendik.neyin komeyı oldu sene menede de edim
ovulasyon testleri deyiller bele bir test var men aptekten aldim ... xoshbext olasiz INSALLAH... elagede olannan sonra calis bir saat kurei uste uzan durma... esasende yumurtlama gunleri... ovulasyon testi eslinde senin yumurtlama gunlerini belirliyir... he Azerbaycanliyam Gunka yazmaginnan basa dusdum azerisen o gore sorushdum ki haralisan?.... men bakida yasayiram .. Hamile qalmaq ucun birde coxlu dua ele sene xeyirli ovlad versin ALLAH .... saglam hamilelik kecirt inan ki hamile qalmag bir problemdi hamileliyi yasamaq bir her balaca agrida adam qorxur ki ona nese olar birden... amma gozel hissdi ALLAH qismet elesin yasamagi tezlikle

çoxsaqol ceyran.eşıtdıyime gorede biryerde olandan sora yuyunmamaq lazımdı men yuyunurdum.allah saqlıqlı bir bebiş qismet elesin sene.artıq bizimkide bşka zamana qaldı

çoxsaqol ceyran.eşıtdıyime gorede biryerde olandan sora yuyunmamaq lazımdı men yuyunurdum.allah saqlıqlı bir bebiş qismet elesin sene.artıq bizimkide bşka zamana qaldı

gelen ay INSALLAH... nece gunnen bir xestelenirsen onun tam ortasini tut.... adet dongunu bilmeliseen bebeshka isteyirsense.. uzulmee ozde her sey qarsidadi sebr ele))) cox sag ol gozel dileklerine gore

gelen ay INSALLAH... nece gunnen bir xestelenirsen onun tam ortasini tut.... adet dongunu bilmeliseen bebeshka isteyirsense.. uzulmee ozde her sey qarsidadi sebr ele))) cox sag ol gozel dileklerine gore

deymez canım:)inşallah darısı bizim başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…