yerleşme kanaması mi

byrose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
228
2
Kızlar sabah pembe bi akıntı başladı. Akşam koyu kahve ye dönüştü.
05.07.2012test yaptım 2.00 di.
Bugün idrar testinde ikinci çizgi hafif çıktı
yarın kan testi yapsam mi
Bugün gelen lekelenme ne sizce. Yerleşme mi yoksa başka mi
sat 13 haziran
bi önceki 13 mayıs
bi önceki 15 nisan

yarın ne yapayim sizce kızlar. Bu durumda olam var mi aranızda
not :
Aralık ayında boş gebelik kurtaj oldum maalesef

cnm büyük ihtmlle hamilesiiin hayırlı olsun kansa baktır cnm vakşt kaybetme

canım yerleşme kanamasıda olabilir adet haberciside..
eğer 2 gün sonra kan tahlilinde bi artma varsa hamilesindir....
yada düşük belirtiside olabilir önlemini alman gerekir...

Canım yarın test yapacağım. Regl e 9 gün kala 2.00 çıkınca biraz daha yakin bi tarihe beklemek istedim
düşük yaşıyor olsam regl ile mi gelir ki
çok stres oldum valla

canım büyük ihtimal hamilesin bendende kahve rengi bir kaç damla gelmişti o şekilde kan ama sen yinede doktora çık bir görün bebeğin hayırlı olsun.

Canım yarın test yapacağım. Regl e 9 gün kala 2.00 çıkınca biraz daha yakin bi tarihe beklemek istedim
düşük yaşıyor olsam regl ile mi gelir ki
çok stres oldum valla

canım arkadşımın biri geçen gün şöyle birşey dedi ona doktoru söylemiş adete 10 gün kala falan yapılan bhcg 2 ve üstü çıkarsa hamilelik başlamış demekmiş bence sende hamilesindir

canım arkadşımın biri geçen gün şöyle birşey dedi ona doktoru söylemiş adete 10 gün kala falan yapılan bhcg 2 ve üstü çıkarsa hamilelik başlamış demekmiş bence sende hamilesindir

Kızlar verdiginiz cevaplar sayesinde umudun arttı rahatladım yarın öğle test yapacağım
Allah tüm isteyenlere en m hayirlisini nasip etsin inşallah
İlk gebelik boş olup kurtaj ile sonlaninca insan daha bi hassas oluyor

canm 10 gün kala yaptığn kan testne hiç güvnme yumurtmandn 5 gün sonrası felan oluyo ama şu var idrar testni tekrarla çizgi silik çıkarsa kanda baktır..dilerim hamişsindr cnm bende çok az lekelenme kahverengi akıntı gördm ama bişe çıkmadı rahim gebeliğe hazrlnrkn böyle oluyrmşş ama bnde ikinci çizgi çıkmamşdı sen idrar testni yenile tkrr kandada baktırr..

dilerim müjdeli haberler verrsn cnm benmm

Kızlar dun sabah kırmızılar geldi maalesef
bu yüzden teste gitmedim. Sizce gitsem mi. Dış gebelik felan çıkar mi korkuyorum
yoksa normal regl mi. Tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…