Yerleşme kanaması mı sizce ?

elfdytr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2024
4
1
30
Merhaba arkadaşlar. Ben 22 ve 23 temmuzda Ovülasyon ile yumurtlama takibi sonucu pik gördüm. 24nde çatlama gördüm. Bu 3 günü de değerlendirdim. Ardından birkaç gün sonra kasık ağrılarım oldu. Sanki göğüs şişliği ve hassasiyeti yaşadım. Ardından 6 ve 7 Ağustosta sadece lavaboda peçeteye gelen pembe ve kahverengi sulu kan gördüm. Uygulamaya göre bat 10 Ağustos. Arada giren kasık ağrım ve karın şişliğim var. Ve çok lavaboya çıkıyorum. Dün ve bugün test yaptım negatif çıktı. Böyle bir yerleşme kanaması gören var mı. Sizce umutlanmalıyım. 2 senelik evliyim. 1 seneye yakın korundum. 7 aydır uğraşıyorum gebelik için.

Ben reglden iki gun once hamile oldugumu ogrendim tam regl ilk gunun aksami peceteye cok acik pembe akintim geldi okadar canim . Hamile olabilirsin kan ver istersen

Sizinle aynı durumu yaşıyorum benimde 5 de lekelenmem oldu iki gündür test yapıyorum ama negatif benim de bat 11 Ağustos böyle beklemek çok zor inşallah pozitifi görürsünüz

Sizinle aynı durumu yaşıyorum benimde 5 de lekelenmem oldu iki gündür test yapıyorum ama negatif benim de bat 11 Ağustos böyle beklemek çok zor inşallah pozitifi görürsünüz
İnşallah her lavaboya gidişimde oldum sanırım diyorum sulu lekelenme olunca ama ped takınca tertemiz birşey gelmiyor. Umarım bu beklentiler karşılığını bulur İlk hamileliğiniz mi olacak sizinde

Ben reglden iki gun once hamile oldugumu ogrendim tam regl ilk gunun aksami peceteye cok acik pembe akintim geldi okadar canim . Hamile olabilirsin kan ver istersen
Ayy amin inşallah. Hayırlı olsun sizin için, bizlere de dua edin, hamişlerin duası kabul olur derler

Kızlar merhaba 28 temmuzda adet oldum 1 ağustosta adetim bitti 8 ağustostan beri 4 gündür siyah ve kahve lekelenmem var adetime daha çok var hatta bildiğim yumurtlama tarihimede var daha böyle kanama yaşadığımda hamileydim yerleşme kanamasıda böyle olmuştu bikaç gün süren siyah kahve lekeydi acaba şimdi yine mi öyle çok kafam karıştı

Yerleşme olabilir

Sonuc nedir

Ya kızlar ben 27 temmuzda birlikte oldum korunarak. 6 ağustosa regl oldum bu ay ise regl olmam gereken tarihten 10 gün önce regl oldum ve sadece 2 gün sürdü. Ama regl olmadan önce de 2 tane test yapmıştım negatif çıktı. Karnımda bir şişlik ve hafif sancımsı bir his var yine test yapicam sizce bir şeyler var mıdır. Hiç istemiyorum çünkü. Ondan önceki aylarda düzenli regl olurdum ve 4 gün sürerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…