Yerleşme kanaması mı regli mi

kuki14

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
5
1
23
Kızlar merhaba salı günü akşam reglim başladı olması gereken tarihten 1 gün sonra o gün çok az geldi 2 gün her zaman ki gibi devam etti cuma günü lekelenme şeklinde oldu zaten reglim ortalama 4 gün sürüyordu.erkek arkadaşımla korunmalı bir şekilde yakınlaşma yaşadık temas sadece el ile oldu sizce zevk suyu el ile temas edince hamilelik ortaya çıkar mı bir de bu regli kanaması mı yoksa yerleşme kanaması mı sizce lütfen yardımcı olun 🥺

Kızlar merhaba salı günü akşam reglim başladı olması gereken tarihten 1 gün sonra o gün çok az geldi 2 gün her zaman ki gibi devam etti cuma günü lekelenme şeklinde oldu zaten reglim ortalama 4 gün sürüyordu.erkek arkadaşımla korunmalı bir şekilde yakınlaşma yaşadık temas sadece el ile oldu sizce zevk suyu el ile temas edince hamilelik ortaya çıkar mı bir de bu regli kanaması mı yoksa yerleşme kanaması mı sizce lütfen yardımcı olun 🥺
Canım her zamanki gibi devam etti cümlesi var yani regl olmuşsun ek olarak korunma varmış onu biliosan bebek de nasıl olur biliyorsundur diye düşünüyorum hamile değilsin

Kızlar merhaba salı günü akşam reglim başladı olması gereken tarihten 1 gün sonra o gün çok az geldi 2 gün her zaman ki gibi devam etti cuma günü lekelenme şeklinde oldu zaten reglim ortalama 4 gün sürüyordu.erkek arkadaşımla korunmalı bir şekilde yakınlaşma yaşadık temas sadece el ile oldu sizce zevk suyu el ile temas edince hamilelik ortaya çıkar mı bir de bu regli kanaması mı yoksa yerleşme kanaması mı sizce lütfen yardımcı olun

Canım her zamanki gibi devam etti cümlesi var yani regl olmuşsun ek olarak korunma varmış onu biliosan bebek de nasıl olur biliyorsundur diye düşünüyorum hamile değilsin
Zaten göğüs şişliği ve ağrısı da vardı bebek nasıl oluyor tabi ki biliyorum 😁 sadece zevk suyu el ile temas etmişti onun haricinde temas söz konusu değildi bu da yumurtlama dönemime denk geldiği için soru işareti oluşturdu kafam da acaba yerleşme kanaması olabilir mi diye

X