YERLEŞME KANAMASI Mİ REGL Mİ

neysh

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
346
89
26
Kızlar adetten 3 gün önce peçeteye pembe akıntı gibi bir şey gelmeye başladı ve 5 gündür devam ediyor peçeteye az az sürülüyor akıntı şeklinde, yerleşme kanaması mı yaşıyorummm yoksa 5 gün gelen akıntıdan sonra regli gelen oldu mu hiç çok korkuyorum var mı yok mu bilmiyorum göğüs hassasiyetim var ve arada bir kasığıma sancı girip kayboluyor 1 gün adet gecikmem var. Hastaneye gitsem ultrasonda belli olur mu ne olduğu?

Evde test yap yada hastaneye gidip kan ver ultrasonda çıkmaz şuan yeniyse. Kan vermen daha mantıklı.

hastaneye gidin zaten gebelik testi yapılır. ultrasonda su an çıkmaz gebelik varsa bile

Evde test yap yada hastaneye gidip kan ver ultrasonda çıkmaz şuan yeniyse. Kan vermen daha mantıklı.
Yani gebelik değilse ney den kaynaklı olduğunu anlar mi demek istedim bazen kanama alanı bir şeyler diyorlar ya kist de pembe akıntı olabilir mi acaba

Kan testi verin negatif çıkarsa kadın doğuma görünüm bence sağlık bu ertelemeyin

Adet gibi parçalı bişey geliyor mu sadece akıntı suruntu gibi bişey mi

Yumurtalama üzerinden 12 gün geçti sabah kahverengi leke geldi, gün içerisinde sadece peçeteye leke geldi akşam üzerine doğru pembeleşen kanama oluşmaya başladı 1 günde günlük ped bile dolmadı, yerleşme kanaması / üstüne görme sandım ilkten ama sanki regl olacakmış gibi , aşırı kasık batmalarım var , yumurtlamadan 14. Gün regl olunması gerekmiyormu neden böyle erken oldu anlayamadım sizce nedendir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…