yerleşme kanaması mı oldum acaba cevap yazın lütfen...

cimcimes53

ECRİNNAS
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2010
4.035
0
arkadaşlar ben yeni üye oldum sorum şu temmuz 3-4 adet gördüm bu ay 5 inde az bi kanamam oldu kahverengi renginde ama gerisi gelmedi eşimle son birlikteliğimzide tam olarak korunmamıştım ama takvim yöntemine göre yumurtlama döneminde değildim diye biliyorum bugün gebelik testi yaptım kendim negatif çıktı acaba ne olabilir...

kesin sonucu kan tahlili verir.bide yumurtlama günleriniz heray aynı günlerde olmayabilir

kesin sonucu kan tahlili verir.bide yumurtlama günleriniz heray aynı günlerde olmayabilir
aslında ilk defa böle oldu önceden hapla korunuyodum yılbaşından beri hap kullanmadan korunuyorum düzenli adet görüyorum en fazla bi iki gün oynar bi sitede baktım yumurtlama dönemi son gününe denk gelmiş olabilirim gibi ama çok ta anlamıyorum aslında biraz daha bekleyip tekrar test mi yapsam yoksa direk kan tahlilimi yapsam acaba

ben de kahverengı akıntı maduruyum.. adetımden 15 gun sonra kanama gıbı bısey oldu uc gun surdu.. sımdı adetımı 6 7 gun gecmıs durumda ama olmuyorum adet. ıkı tane test yaptım ama ıkısı de negatıf kafam allak bullak oldu kan testı de yapamıyorum seyahat halındeyım ıcım sıstı.. goguslerımde hala bı degısıklık yok.. kıl koklerı de hassas olur kasımı alıyorum bana mısın demıyo napıcagmı sasırdım kızlar yabilmiyorumkismile

bence ıkı gun daha bekle ve tahlıl yaptır canım.. benım ımkanım olsa hemen yaptırıcam ama işte..

saolun valla sizinki daha bi karışık durum benimki adet günüm de az bişey geldi kesildi 6 gün oldu acaba birazda stresten olabilirmi diyorum hamilemiyim diye stres yaptım ondanmı kesildi diyorum karışık yani ama dediğiniz gibi ikinci bi teste gerek yok direk kesin çözüm kan testi yaptıracam iki gün daha bekliyim de ....

sürekli araç üzerindemisiniz durduğunuz bi yerde kalıyosanız eğer yaptırın derim kan testini içiniz rahatlasın çok bilgim yoktur ama sizinde stresten gecikmiş olabilir sürekli seyahat ediyorsanız hava değişimi yorgunluk vs gecikme nedeni olabilir diye düşünüyorum...

arkadaşlar dayanamayıp gittim kan testi yaptırdım şimdi sonuçları akşama alacam hayırlısı bakalım akşam belli olacak herşey...:CüvCüv:

canım bu kahverengi lekelenmeler enfeksiyondan da olabiliyor benimde çok olmuştu öyle istersen hamiş değilsen doktora bir muayene ol tatlımbilmiyorumkismile

canım bu kahverengi lekelenmeler enfeksiyondan da olabiliyor benimde çok olmuştu öyle istersen hamiş değilsen doktora bir muayene ol tatlımbilmiyorumkismile

evet sonucumu aldım hamile değilim arkadaşlar hala adet te olmadım kan testinin yanılma imkanı uok heralde dediğiniz gibi olmadı dr a gidicem....

evet sonucumu aldım hamile değilim arkadaşlar hala adet te olmadım kan testinin yanılma imkanı uok heralde dediğiniz gibi olmadı dr a gidicem....

hayır tatlım kan testinin yanılma ihtimali olmaz bitanem
sen en kısa zamanda bir doktora gözük canımolumunekankayizsmile
hakkında hayırlısı olsunzemuszemus

hayır tatlım kan testinin yanılma ihtimali olmaz bitanem
sen en kısa zamanda bir doktora gözük canımolumunekankayizsmile
hakkında hayırlısı olsunzemuszemus

saol canım evet biraz daha bekliyimde haftaya giderim olmazsa napalım kısmet rabbim aratmasın inş isteyen herkese versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…