Yerleşme kanaması mı ? Lütfen yorum yapın.

Irem0106

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2024
159
52
Merhabalar benim ikinci kan verişim de hcg 97.98 çıktı yaklaşık 3 haftalık hamile olduğumu söyledi doktor. Şu an 4. Hafta bitimindeyiz fakat bugün kahverengi bir kanamam oldu peçete de ve ped e de bir kaç damla gelmiş. Çok korkuyorum açıkçası. Bu yerleşme kanaması mı yoksa düşük mü yapıyorum ??

Mutlaka acile git. Progestan iğne yapıp progestan fitil başlayabilirler. Benim de 4+5te başladı. Hala kullanıyorum. Doktorlar en iyisini bilir. Korkma inşallah bebişin sana tutunacak güzel düşün

İnşallah inşallah duanızı eksik etmeyin bir an mideme bile ağrı girdi görünce ilk gebeliğim bir de hiç bir bilgim yok bu konu da eşimi bekliyorum gelince direkt gideceğim

İnşallah inşallah duanızı eksik etmeyin bir an mideme bile ağrı girdi görünce ilk gebeliğim bir de hiç bir bilgim yok bu konu da eşimi bekliyorum gelince direkt gideceğim
Benim de ilk olduğu için çok korkmuştum kanamayı görünce. Bu ilk aylardaki kanamalar lekelenmeler rahmin rahatlaması için iyiymiş. Sakin ol ve yavaş hareket et. Rabbim kolaylık ve sükunet versin inşallah canım

Allah razı olsun inşallah öyledir içim bir nebze rahatladı çok sağ olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…