Yerleşme Kanaması mı lütfen bilgi verir misiniz?

angrybirdeu

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2015
66
36
Arkadaşlar Merhaba, 5 aylık evliyim. 26 şubatta peçetede kahverengi akıntı fark ettim ama akmıyordu sadece peçetede görüyordum bu durum 4 gün sürdü ve 1 Martta bitti. Daha sonra 6 martta gece hafif kasık ağrısı ve şişkinlik hissettim sabah akışkan pembemsi bir şey gördüm şimdi hafif şekilde devam ediyor. Adet mi yerleşme kanaması mı? Bu durumu yaşayan var mı gebelik düşünüyoruz.

Ek olarak şunuda belirteyim bu kahverengi akıntı olduğunda sanki ergenliğime döndüm sivilceler arka arkaya bir patlak verdi ki geçmiyor hala da devam ediyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Merhaba, 5 aylık evliyim. 26 şubatta peçetede kahverengi akıntı fark ettim ama akmıyordu sadece peçetede görüyordum bu durum 4 gün sürdü ve 1 Martta bitti. Daha sonra 6 martta gece hafif kasık ağrısı ve şişkinlik hissettim sabah akışkan pembemsi bir şey gördüm şimdi hafif şekilde devam ediyor. Adet mi yerleşme kanaması mı? Bu durumu yaşayan var mı gebelik düşünüyoruz.
Canım yerleşme olabilir tabi kısmet inşaallah sağlıkla tüm isteyenlere nasip olsun 🤲

Amin 🙏 defalarca test yaptım bundan önce artık test yapmayı bıraktım. eczane bayram etti sayemde. Sizce ne zaman test yapmalıyım bu kanamanın bitmesini beklemeli miyim test için?
Eğer ovulasyon testi kullanıyorsan en erken yumurtladan 14 gün sonra şahit oldum çünkü erken yapıp negetif görüp sonra pozitif görenleri.Ovulasyon kullanmiyorsan da beklenen adet gününden sonra yap

Ovülasyon testi hiç yapmadım onuda araştırmaya başlamıştım dün gece itibariyle yeni evli olduğum için yeni yeni öğreniyorum🙈 çok teşekkür ederim 😍🌸

Ne güzel maşaAllah 🥰 umarım öyledir darısıda bizlere ☺️ Eğer hamile kalırsam tüm günüm burda geçecek sanırım bilmediğim o kadar çok şey var ki ☺️

Meraba arkadaslar. Martın 1 inde regl oldum 5 inde bitti. 15 16 gibi yumurtlama oldu. 19 unda ise sadece peceteye gelen bugun 6 gundür suren camasıra hıc bulaşmayan bazen kesılen tekrar peceteye gelen toz pembe yada pembe bazen varla yok arası bir lekelenmem var. Mınnacık ve seffaf akıntı beraberınde oluyor. Yerleşme kanaması 3 gun falan sürüyormus ama boyle bir durum yasayan oldu mu?

Instagram'da bir gebenin günlüğü sayfasında aldım takibi konusunda da çok yardımcı oluyor
Bende ebru ablanın sıkı takıpcısıyım 1 seneden fazladır ama olmadı ınsallah saglıkla kucagınıza alırsınız allah ondan da razı olsun cok faydalı oluyor bızlere

Bende böyle bir durum yasamistim gebelik testim pozitifti beta 7 ydi adetim 3 gün gecikmisti ama malesef o gün adet oldum kimyasal gebelik yasamisim çok uzuldum Rabbimden hayirlisi

Meraba arkadaslar. Martın 1 inde regl oldum 5 inde bitti. 15 16 gibi yumurtlama oldu. 19 unda ise sadece peceteye gelen bugun 6 gundür suren camasıra hıc bulaşmayan bazen kesılen tekrar peceteye gelen toz pembe yada pembe bazen varla yok arası bir lekelenmem var. Mınnacık ve seffaf akıntı beraberınde oluyor. Yerleşme kanaması 3 gun falan sürüyormus ama boyle bir durum
Bende ebru ablanın sıkı takıpcısıyım 1 seneden fazladır ama olmadı ınsallah saglıkla kucagınıza alırsınız allah ondan da razı olsun cok faydalı oluyor bızlere
Meraba arkadaslar. Martın 1 inde regl oldum 5 inde bitti. 15 16 gibi yumurtlama oldu. 19 unda ise sadece peceteye gelen bugun 6 gundür suren camasıra hıc bulaşmayan bazen kesılen tekrar peceteye gelen toz pembe yada pembe bazen varla yok arası bir lekelenmem var. Mınnacık ve seffaf akıntı beraberınde oluyor. Yerleşme kanaması 3 gun falan sürüyormus ama boyle bir durum yasayan oldu mu?

Kan testi yaptır istersen canım ama birkaç gün daha beklemelisin

X