Yerlesme kanamasi mi hamile olabilir miyim ?

Byzay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
140
32
Merhaba. 6 7 aydir yasmin dogum kontrol hapi ile korunuyorum. Ama bu ay tam saatinde alamadim haplari normalde hep aksam 22.00da alirdim ama bu ay 21.30 22.00 araainda degisti hep. Tam 11 gun once esimli birlikteligimizde geri cekilmedi. Ama o gun onceki gun vs hapimi gunu gunune aldim saatlerde yarim saatlik bi one cekme veya safkma olsada. Ayrica iliskiden 22 23 saat sonra ella ertesi gun hapi kullandim.
Normalde son 4 5 aydir reglim olmasi gerekenden 3 4 gun sonra geliyor. Bu ay dun sabah (takvime gore olmasi gereken gun) kahverengi leke geldi. Sonrasinda ufak bi pihti. Ama aksama kadar bi ped de sadece ufacik kahverengi bi leke vardi ve aksamda tuvaletten ciktiktan sonra peceteye yine ufak bi pihti geldi. Ama gece boyunca hic 1 damla bile ne akinti ne leke ne kan ne pihti hic bisi olmadi. Hamilelik olabilir mi ?

Ertesi hapı böyle yapmış hamilelik olacağını sanmıyorum
Insallah yoktur bugun gebelik testide alicam ama cok korkuyorum gozume uyku gormedi inanin. Evliligim zor bi donemden geciyo insallah yoktur
Peki ertesi gun haplarinin boyle etkileri olabilir ki benim bi bilgim yok ilk defa kullandim

Dun tam regl gunumde dedigim gibi cok az kahverengi leke ve 2 kez kucuk pihti geldi sadece bugun devami yok gece boyuncada 1 damla leke bile gelmedi
Hımm o zaman test yapın
Yerleşme kanaması pıhtılı olmaz gerçi ama yine de test yapın en iyisi

Insallah yoktur bugun gebelik testide alicam ama cok korkuyorum gozume uyku gormedi inanin. Evliligim zor bi donemden geciyo insallah yoktur
Peki ertesi gun haplarinin boyle etkileri olabilir ki benim bi bilgim yok ilk defa kullandim
Evet yapiyo regl geciktiriyo lekelenme halinde regl yapıyor yapar da yapar yani

Ben 6 ay yasmin kullanmıştım son ayda adetlerim dediğiniz gibi olmuştu doktor yasminden dolayı kısa süreceğini söyledi sizde bir doktora danışın ben hamilelik olduğunu sanmıyorum

Ben 6 ay yasmin kullanmıştım son ayda adetlerim dediğiniz gibi olmuştu doktor yasminden dolayı kısa süreceğini söyledi sizde bir doktora danışın ben hamilelik olduğunu sanmıyorum
Bir hafta kadar once ilk covid asisini oldum. 3 4 tanede coraspin kullandim bunlarda etki eder mi bilmiyorum yasmini bana doktor segil eczaci onermisti ama bugun test alip yapicam sonuca gore bi doktora mutlaka gidicem tesekkur ederim cevap verdiginiz icin

Allah razi olsun sizden allah iateyenlere nasip etsin insallah yanlis anlasilmak istemem ama insallah yoktur desiginiz gibidir. Bugun gebelik testi alsam aonuc dogru cikar degil mi
Regl gününüz geldiyse mutlaka çıkması lazım

Anladım bana doktor vermişti hatta bende korktum o ara vajinismus ile uğraşıyordum gebeliğe imkan yoktu neden adet olmuyorum diye endişelenmiştim 1 2 gün lekelenme şeklinde oluyordu adetim

Anladım bana doktor vermişti hatta bende korktum o ara vajinismus ile uğraşıyordum gebeliğe imkan yoktu neden adet olmuyorum diye endişelenmiştim 1 2 gün lekelenme şeklinde oluyordu adetim
Merhabalar. Benim durumum size çok benziyor. Şu an vajinusmusla uğraşıyorum ama aynı zamanda Yasmin kullanıyorum üç aydır. Ve kullanmaya başladığımdan beri her ay sadece iki gün adet oldum o iki günde tam bir adet gibi değildi daha çok leke gibiydi

Doktora gidin mutlaka normal mi değil mi çok bilmiyorum ben gebelikte istediğim için bıraktım ilacı adet düzenlesin diye vermişti bana evlenmeden önce başlamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…