Yerleşme kanaması mı? Adet mi?

hadiyandan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
438
390
31
Kızlar merhaba. Bu ay hsg çektirdim. Geçen hafta pazartesi acile gittim. Bağırsaklarımda sıkıntı vardı. Gebelik riskinden dolayı hamilelik testi yaptım. Adetime tam 7 gün vardı. 0.10 çıktı değerim yani hamile değildim. Bu gün adet olmam gerekiyordu. Gününü kaçırmıyorum normalde düzenlidir adetim. Şişkinliğim var belim ağrıyor. Hatta sabah kasıklarımda hafif ağrı vardı adet olduğumu düşündüm. Şöyle aslında cumartesi gecesi eşimle beraber olduk. Sümük gibi akıntım vardı kanlı. Adet günüm yakın olduğundan lekelenme diye düşündük. Pzar günü lekelendim. Az az pembe lekem geldi. Bu gün de sabahtan beri çok az pembe akıntı geldi. Arkadaşımla paylaştım geç döllenme olabilir dedi. Şöyle ki 1 hafta önce test yaptırdım. O günlerde döllenme gerçekleşirse kanda çıkmama olasılığı var mıdır? Test alacaktım ama işten geç çıktım nöbetçi eczane bulamadım. Aranızda buna benzer bişey yaşayan var mı? Çok ümitlenmek istemiyorum açıkçası.

Bugün test yapmışsındır herhalde?
Kanda çıkması için 2 hafta bekleyen doktorlar var, net sonuç alabilmeleri için. Olabilir yani.

X