Yerleşme kanaması mı acil yardım

Belirtilerin var mıydı?
Adetin kaç gün gecikti?
İlaç kullanımı var mıydı?

Belirtilerin var mıydı?
Adetin kaç gün gecikti?
İlaç kullanımı var mıydı?
Folit asit kullanıyordum ocakta başladım başka ilaçta kullanmadım bel ağrım vardı ekstra kanamadan önce ara ara gelen kramplar oldu sol kasığıma sonra bu lekenmeyi gördüm
Adetim ayın 30 unda gelmesi gerekiyordu hamilelik istiyorduk doktora göründüm süt hormonum 55 çıkmış bunun için iki tanelik olan ilaç verdi bana kırıp iç dedi bitti onları bitirelide baya oldu folit asit içiyordum eşimlede görüştük daha öncesinde süt hormonundan kaynıklı adetimi kesilmişti ilaçla olmuştum adet hoca dedi 30 unda adet olman gerekiyor dedi bugün kanama olunca şaşırdım leke tarzında acaba mı dedim

Kanli pecete paylasmamaniz gerektigini ogrenememissiniz lutfen cocuk yapmayin
Ne alakası var onunla bunun o kadar insan var soran atan size sorucak değilim rahatsız olduysanız cevap vermessiniz ne zaman çocuk yapıp yapamayacağımada karışabilecek bir insan değilsiniz.

Bakın sadece ben paylaşmıyormuşum

Eklentiler

• Screenshot_20230210_154838_Chrome.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 67
Ne alakası var onunla bunun o kadar insan var soran atan size sorucak değilim rahatsız olduysanız cevap vermessiniz ne zaman çocuk yapıp yapamayacağımada karışabilecek bir insan değilsiniz.
Kimse senin pisligini gormek zorunda degil, ayrica forum kurallarini okumani tavsiye ederim cunku boyle seyler paylasmak yasak.

Reactions: The
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…