yerleşme kanaması denilen nasıl birşey?

arkadaşlar benim bugun kahverengiden kırmızıya ve parça gelmeye başladı .
ama büyük bir parça gelmedi böyle küçük küçük ağrı ve sancı devam
düşük oluyor sanırım hafta sonu tekrar kan tahlılı yaptırayımmı?

tabii yaptır canım aman ALLAH korusun neden bugun gitseydin yarın git hemen düşükmü acababelin ağrıyormu

neyi bekliyorsun hemen gitmelisin ne olur ne olmazz allah korusun kötü şeyler düşünme her defasında ama böle şeylerde beklemeyin hemen gidin arkadaşlar valla ben bile korkuyorum burda yaa

ben aynı canım ne gelen var ne giden begun alayım test yarın yapayım ama 3-4 gündür belim kopucakmış gibi ağrıyor oturamıyorum bile artık sizde olmudu böyle ağrı

sen adet olurken böle ağrıların oluyormuydu? olmuyorsa farklı şeyler oluyor demekki yani anlamak çok zor çünkü adet belirtileri ayrıca hamilelik belirtileridir.
çok deneyimli değilim ama bu işe baş koydum azmettim araştryrmmm

oluyordu canım ay belirtiler

ee papaty varmı gelişmeler görüşmeyeli..ben bu ay denicem tekrar ayın 18 i ovulasyon tarihim bir kez daha denicem.

ee papaty varmı gelişmeler görüşmeyeli..ben bu ay denicem tekrar ayın 18 i ovulasyon tarihim bir kez daha denicem.

sabah yine kaçırdım test yapmayı unutmuşum ama ben artık istemiyorum bıraktım uğraşmakla zaten kloda almışım onu bi vereyim sonra yapıcam cocuk.

kızlar yaptım test negatif cıktı demekki o leke benim yerleşme lekesi değilmiş

kızlar yaptım test negatif cıktı demekki o leke benim yerleşme lekesi değilmiş

ümitsizlik yokk durmak yok yola devammmmmm..benim gibi hahhaaa işin zevkine bakın takmayın allah ne zaman nasip ederse o zaman olacak unutmayın
herşeyim hayırlısı

slm bende haber vereyim dedim 3 gün önce regli oldum sanırım bendeki leke kistten kaynaklıymış 2,5cm kist görüldü hayırlısı diyelim...

slm bende haber vereyim dedim 3 gün önce regli oldum sanırım bendeki leke kistten kaynaklıymış 2,5cm kist görüldü hayırlısı diyelim...

acaba bendedemi var kist başka ne belirtiler oldu sende canım

acaba bendedemi var kist başka ne belirtiler oldu sende canım

valla öyle belli bir belirti yok ama kistin olduğu tarafta aynı noktaya ağrı girip çııyordu onu biliyorum zaten reglimde kahverengi oluyor soğan suyu içiyuorum sabah akşam kisti atabilmek için sen adet oldunmu?

valla öyle belli bir belirti yok ama kistin olduğu tarafta aynı noktaya ağrı girip çııyordu onu biliyorum zaten reglimde kahverengi oluyor soğan suyu içiyuorum sabah akşam kisti atabilmek için sen adet oldunmu?

ben olmadım daha adet.gelse bende başlıycam soğan suyunu canım

ben kızıma hamıleyken bend eolmamaıstı lleke falan ama sımdı ıkıcıye hamıleyım oldu kahve leke geldı sonrada adet olmadım sımdı 5 haftalık hamıleyım allahım tüm bebek ısteyenlere versın ınsallah

adetime 2 gün var kahverengi lekelenmeler oluyor karnımda ağrılar acaba hamilemiymm???

[/UMrb arkdslr ben esimle reglm bttikten bi gun sonra iliskiye girdik bi gun durup tekrar iliskiye girdik yani bebis icin icime bosaldi 17 gun sonra test yaptim negatif cikti iki gun sonra kahvemsi akintim oldu ara ara bugunde kan geldi kasik karin agrisiyla birlikte adetime daha 7 gun var nedeni ne olabilir sizce korkuyorum

merhaba arkadaşlar;

adet günümden 2 gün sonra falan adet oldum ama 2 gün sürdü çok az oldu ayrıca.şimdide yani 3 gün sonra falan çok az tam kan değil ama çok koyuda değil bişey geldi nedir sizce aklım kaldı çok da panik oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…