Yerleşme kanaması bu kadar uzun sürermi???

asyanill

oğluşum mu olacakmış:)
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2011
172
3
selam arkadaşlar bu şekilde olup hamile kalan varsa yada duyan varsa lütfen yazsın. adetime 1 hafta kala kahve leke gelmeye başladı ve bu 5. günüm hala geliyor ara ara damla damla adet günüme 2 gün kaldı onun gecikmesini bekliyorum kan testi yaptıracağım benzer durumda olan varmı lütfen yazın....

canım benzer durumda olupta hamile olan çok arkadaşımızın yazısını okudum kan gibi gelmedikçe sorun yok diye biliyorum sen genede gününün geçmesini bekle ve kan testi yaptır Rabbim yardımcın olsun tatlımmm

cevabın için teşekkür ederim nesencim ben de günüm yaklaştıkca korkuyorum kırmızılaşacak diye.. Allah anne olmak isteyenlere hayırlısıyla bebişlerini versin cnm..

cevabın için teşekkür ederim nesencim ben de günüm yaklaştıkca korkuyorum kırmızılaşacak diye.. Allah anne olmak isteyenlere hayırlısıyla bebişlerini versin cnm..

İçini ferah tut canım ve sürekli dua et şunu aklında tut hep Rabbim şeytanın bile duasını kabul etmiş bize küçücük bi mucizeyide verecek inşallah inşallah hamilesindir canım dualarım seninle

yerleşme kanaması değilmiş adet de oldum.. hatta yumurtam bile olmamış bu ay bundan dolayı o lekelenme olmuş anormal bişey olduğu için sinyal verdi napsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…