Yerleşme kanaması böyle mi olur?

Ceylin_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2023
19
1
24
Merhabalar. Bu ay cinsel ilişkimde hep kondom kullandık korunduk. 1 haftadır krem kahve rengi akıntım geliyor. Günlük pedimi hafif lekeliyor ama peçeteyle sildiğimde kahverengi koyu pıhtı geliyor. Göğüs hassasiyetim bel ağrım var. Reglime 1 günüm kaldı. Yerleşme kanaması mı yoksa tegl öncesi normal bi akıntımı lütfen yardımcı olur musunuz çok tedirginim. Gebelik istemiyorum. ( Görseller için özür dilerim)

İğrenç değilse komşularına eşine akrabana da göstersene. Kimse sizin kanınızı görmek zorunda değil. Bir de savunmaya geçmeniz yok mu iki katı iğrenççç

Bilmiyordum yasak olduğunu.annemce sitesinde çoğunluk paylaşıyorlar özür dilerim
Orası annemce cünkü full dogum, hamilelik. Burası kadınlar kulübü her sey var. Ama bu tarz görseller yasak üzgünüm. Sadece sorabilirseniz yardımcı olurlar. Duvarınızdada paylasabilirsiniz.

Orası annemce cünkü full dogum, hamilelik. Burası kadınlar kulübü her sey var. Ama bu tarz görseller yasak üzgünüm. Sadece sorabilirseniz yardımcı olurlar. Duvarınızdada paylasabilirsiniz.
Dediğim gibi bilmiyorum. Başlığı hamilelik üzerine açınca olabilir diye düşündüm kusura bakmayın tekrar. Çok tedirgin olduğum için ne yapacağımı bilemedim

Dediğim gibi bilmiyorum. Başlığı hamilelik üzerine açınca olabilir diye düşündüm kusura bakmayın tekrar. Çok tedirgin olduğum için ne yapacağımı bilemedim
Benim cok bir bilgim olmasada regl zamanınızı bekleyin derim ona göre hamile olup olmadıgınızı anlarsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…