Yerlesme kanaması? Adet olunurmu hamileyken kanda duşuk cikip sonradan yukselirmi ?

Andyou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2018
3.961
4.140
Bayanlar 28 de adet olmam gerekiyodu normalde hic adet agrim belirtim hic yoktu 4 gunu kan verdim 1.5 cikti hormonada bakildi ve 3 ayri doktorla gorustum bi tanede test yaptim evde silik cizgi vardi gorustugum doktorlara bazi belirtilerimi soledim ve bu vajinal muayene olayinida soledim busefer farkli oldugunu nys kisa anlatiyim die ugrasiorum k.bkmayin gebe olabilecegimi adet bile gorsem dikkatli olmam gerektigini degerimin yukselme ihtimali var dediler dun cok degisik kaygan bi akinti oldu leke gibi az kahve pembe gibi sonra kesildi tabi dun bayramlik die cok yurudum kndimi cok zorladim malesef hissettim yani, bugun sabahda adet oldum gibi kan geldi dedim adet oldum bitti 7.gunu gecikeli yok dedim normalde asiri yogun olur hic durmadan akar ama sabah yogundu simdi peceteye gelio koyu kirmizi kahve gibi bi renk damla seklinde bu dewam ederse adetmi yoksa yerlesmemi ,yani yerlesme nasil oluo ? Rengi kivami uzunlugu hic yasamadim bn.
Bu seferki cok degisik geldi simdi hic adet olmus gibi degilm agrim sizim yok goguslerim buyumus ve acio o kadar.
Ve yerlesme kanamasindan sonra kan gun sonra gitsem kanda cikar ? Yerlesme kanamasi kac haftalikken oluyo ? Sizce kanim yukselirmi ? Kafamda deli sorular 🤪😂

Yerlesme kanamasi oldugunda o yumurta coktan dollenmis ve rahime inmis oluyor. Yani kanda cikmasi lazimdi

Bilmiorumki bnm kiz kardesim adet gordum bi bucuk aylikken ögrendim dedi onunkide farkliydi .s
Yerlesme kanamasi bazilarinda uzun surdugu icin adet kanamasiyla karistirilabiliyor. Kiz kardeşiniz yerlesme kanamasi oldugunda hcg baktirsaydi hamile oldugunu ogrenirdi.

Bu arada ben de hamileligimi yerlesme kanamasiyla farkettim. Daha adet gunum bile gelmemisken, henuz 3bucuk haftalikken adet kanamasindan farkli bi kanama farkettim. Yerlesme kanamasindan suphelendim. Hcg ye baktirdigimda 200 küsurlu bi sey cikmisti. Bazilarinda yerlesme kanamasi 6-7.haftalarda da olabiliyormus.

Bu arada ben de hamileligimi yerlesme kanamasiyla farkettim. Daha adet gunum bile gelmemisken, henuz 3bucuk haftalikken adet kanamasindan farkli bi kanama farkettim. Yerlesme kanamasindan suphelendim. Hcg ye baktirdigimda 200 küsurlu bi sey cikmisti. Bazilarinda yerlesme kanamasi 6-7.haftalarda da olabiliyormus.
Dogrudur cok ts ederim bilgi icin rabbim saglikli hayirli evlat nasip etsin kolay dogumlarin olsun insallah zaten adet herhalde cunku dewam edio yani bu ay yok mus artik salcam dediginiz gibi takmicam hayirlisi olsun bu arada iyi bayramlar

Moralinizi sakin bozmayin. Geç olsun, guzel guzel olsun. Allah gonlunuze gore versin
Merhaba tecrube etmissiniz sizinle paylasmak istedim kafamda deli sorular🙈ovulasyon yaptm ayin 21 22 si pik oldu 23 yumurta çatladı 14gun sonra hamile degilsen adet olursun olmazsan hamilesin denir ya bn 12.13.14gun coook cook silik sdce sildikce peceteye gelen bikac kahve rengi akinti gordum sebebi ne olabilir bat 5i olmaliydi ovulasyon a gore bugun ayin 7si adet de başlamadı henuz gecen ay da kimyasal gebelik yasadim 😞

Merhaba tecrube etmissiniz sizinle paylasmak istedim kafamda deli sorular🙈ovulasyon yaptm ayin 21 22 si pik oldu 23 yumurta çatladı 14gun sonra hamile degilsen adet olursun olmazsan hamilesin denir ya bn 12.13.14gun coook cook silik sdce sildikce peceteye gelen bikac kahve rengi akinti gordum sebebi ne olabilir bat 5i olmaliydi ovulasyon a gore bugun ayin 7si adet de başlamadı henuz gecen ay da kimyasal gebelik yasadim 😞
pik ten 14 gun sonra hamilesin olayi bazen ufak farklarla degisebiliyor ama daha once adet oncesi kahverengi lekelenmeler yasamiyorsaniz, bu lekelenmeler guzel seylerin habercisi olabilir. Erken gebelik testiyle sonucu ogrenebilirsiniz. Normal gebelik testlerine gore daha güvenilir buluyorum.

pik ten 14 gun sonra hamilesin olayi bazen ufak farklarla degisebiliyor ama daha once adet oncesi kahverengi lekelenmeler yasamiyorsaniz, bu lekelenmeler guzel seylerin habercisi olabilir. Erken gebelik testiyle sonucu ogrenebilirsiniz. Normal gebelik testlerine gore daha güvenilir buluyorum.
merhaba tesekkür ederm cvbınız için dun test yaptım çift czgı cıkınca kan verdim 370 cıktı sonucum ama gecen ay kımsyasal gebelik yasamıstım yıne olurmu diye mutlu olamnıyorum :KK43:

merhaba tesekkür ederm cvbınız için dun test yaptım çift czgı cıkınca kan verdim 370 cıktı sonucum ama gecen ay kımsyasal gebelik yasamıstım yıne olurmu diye mutlu olamnıyorum :KK43:
A aa gecmis olsun ve hayirli olsun cnm insallah iyi sonuc alirsin kimyasal gebeligi nasil gecirdin merak ediorum ? Bide bu ayki belirtilerin adetin nasildi?

A aa gecmis olsun ve hayirli olsun cnm insallah iyi sonuc alirsin kimyasal gebeligi nasil gecirdin merak ediorum ? Bide bu ayki belirtilerin adetin nasildi?
18.günde test yaptrdım gecen ay 118 cıktı deger sonra 2 günde 2 ye katlaması gerekiyo ya bnm 58 e dustu dr kimyasal dedi :KK43: bu ay 370 cıktı yine 18.gün kısmet artk

18.günde test yaptrdım gecen ay 118 cıktı deger sonra 2 günde 2 ye katlaması gerekiyo ya bnm 58 e dustu dr kimyasal dedi :KK43: bu ay 370 cıktı yine 18.gün kısmet artk
canım güzel düşün kimyasaldan sonra sağlıklı gebelik ihtimali % 90 mış bende bu ay kimyasal geçirdim yeni bitti kanamam doktorum söyledi bunu 3 ay dikkat et kendine %90 şansın var dedi sen de güzel düşün lütfen sağlıkla kucağına alacaksın inşallah :)

canım güzel düşün kimyasaldan sonra sağlıklı gebelik ihtimali % 90 mış bende bu ay kimyasal geçirdim yeni bitti kanamam doktorum söyledi bunu 3 ay dikkat et kendine %90 şansın var dedi sen de güzel düşün lütfen sağlıkla kucağına alacaksın inşallah :)
ayy senden Allah razı olsun inş canım yaa yarın akşam yapıcam 2.testi umarım katlar 2ye

pik ten 14 gun sonra hamilesin olayi bazen ufak farklarla degisebiliyor ama daha once adet oncesi kahverengi lekelenmeler yasamiyorsaniz, bu lekelenmeler guzel seylerin habercisi olabilir. Erken gebelik testiyle sonucu ogrenebilirsiniz. Normal gebelik testlerine gore daha güvenilir
Yaşadığımız olumsuzluklar bize korku veriyor maalesef. Ben de 2 defa dış gebelik gecirdim, ameliyat oldum, sag tupum alindi. hic cocugum olmayacak korkusu yüzünden bi ara iliskime bile zarar verdim. Korkmayin, insallah guzel bi gebelik gecirirsiniz. Ama olaki yine boş gebelik yasarsaniz da uzulmemeye çalışın. Eşinizi sevin ve denemekten vazgeçmeyin. Guzel haberlerinizi bekliyor olucam.

Merhaba bayanlar. Benimde adetim gecikeli bugün 6 gün oldu ve bugün pembe akıntım geldi. Normalde adet olacağımda direk kahverengi leke gelirdi. Sizce yerleşme kanaması olabilir mi

yardım edebilecek varsa çok mutlu olurum 4 haziran adet günümde normal bi şekilde geldi 17 haziranda yani bir sonraki adetime 13 gün kala kahverengi lekelenme şeklinde akşam da kırmızı pembe şeklinde kanamam oldu normal adet kanamam gibi değil adetim yoğun ve kıvamlıdır daha önce böyle bir tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir mi

X