Yerleşme kanaması 3 gün olur mu ?

luna159

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2022
17
1
Merhabalar eşimle regl bitiminden 1 hafta sonra birliktelik oldu.reglim 4-5 gün sürüyor.Yeni regl günümden 5 gün önce kanamam oldu normalde bu kadar erken olmaz ama ilk gün pembe diğer gün açık kırmızı ara ara peçeteye gelecek şekilde.Bugünde damla damla pembe geliyor.bu tarz bir şey yaşayan ve Hamile olan var mi ?

Merhabalar eşimle regl bitiminden 1 hafta sonra birliktelik oldu.reglim 4-5 gün sürüyor.Yeni regl günümden 5 gün önce kanamam oldu normalde bu kadar erken olmaz ama ilk gün pembe diğer gün açık kırmızı ara ara peçeteye gelecek şekilde.Bugünde damla damla pembe geliyor.bu tarz bir şey yaşayan ve Hamile olan var mi ?
Ben yerlesme kanamasi yasadim ama benimki sadece bir kez bozuk para buyuklugunde gelmisti ama boyle gelenleri de duydum.

Olma ihtimalim var o zaman değil mi
Benim 14 gün sürdü lekelenmem kist olmuştur diye doktora gitmemiştim hamile olduğumu öğrenince düşük önleyici ilaç kullandım 3 ay.
Eğer gününüz geçtiyse kan testi verin emin olun.

Yaklaşık 10 aydır bebek istiyoruz. 3 ay önce ilk hamileligimi düşük yaptım.
Beklenen adet tarihim 8 haziran dı. Normalde en fazla 2 gün gecikir yada tam gününde gelir. Hiç erken gelmez. Ve çok yoğun kanama olur. 6-7 gün sürer.
3 haziran da kahve leke geldi ( beklenen adetimden 5 gün erken )
4 Haziran'da da kahve pembe
5 Haziran'da da peceteye silince gelen koyu kırmızı bordomsu leke
6 Haziran'da yine kahvemsi sarımsı leke geldi.
Ped bile koymadım. Adetim geliyo dedim bir türlü sökülmedi.
Bu günlerde Hiç ağrım olmadi en çok buna şaşırdım çünkü normalde baya ağrım olur. Sadece batmalar oldu arada.

Devamı gelmeyince 10 Haziran'da ( yani beklenen adet tarihinin 3 gün gecikmesi ve lekelenme bittikten 4 gün sonra ) şüphelenip kanda beta HCG test yaptırdım ama negatif.
Yerleşme kanaması olsaydı şimdiye kadar çıkmaz miydi ? Erken mi yapmışım ? Ne zaman test yapmam gerekir emin olmak için ? Burda herkesin hemen pozitif çıkmış o yüzden umutlanmak istemiyorum.
yaşayanlar veya bilgisi olan varsa kaç gün sonra kanda pozitif gördünüz ? Cevaplarsanız çok sevinirim

Yaklaşık 10 aydır bebek istiyoruz. 3 ay önce ilk hamileligimi düşük yaptım.
Beklenen adet tarihim 8 haziran dı. Normalde en fazla 2 gün gecikir yada tam gününde gelir. Hiç erken gelmez. Ve çok yoğun kanama olur. 6-7 gün sürer.
3 haziran da kahve leke geldi ( beklenen adetimden 5 gün erken )
4 Haziran'da da kahve pembe
5 Haziran'da da peceteye silince gelen koyu kırmızı bordomsu leke
6 Haziran'da yine kahvemsi sarımsı leke geldi.
Ped bile koymadım. Adetim geliyo dedim bir türlü sökülmedi.
Bu günlerde Hiç ağrım olmadi en çok buna şaşırdım çünkü normalde baya ağrım olur. Sadece batmalar oldu arada.

Devamı gelmeyince 10 Haziran'da ( yani beklenen adet tarihinin 3 gün gecikmesi ve lekelenme bittikten 4 gün sonra ) şüphelenip kanda beta HCG test yaptırdım ama negatif.
Yerleşme kanaması olsaydı şimdiye kadar çıkmaz miydi ? Erken mi yapmışım ? Ne zaman test yapmam gerekir emin olmak için ? Burda herkesin hemen pozitif çıkmış o yüzden umutlanmak istemiyorum.
yaşayanlar veya bilgisi olan varsa kaç gün sonra kanda pozitif gördünüz ? Cevaplarsanız çok sevinirim
Canim bendede aynısı oldu ama daha kan vermedim

Gününüzü bekleyin kanama çoğalırsa regl olmuşsunuzdur demektir hakkınızda hayırlısı olsun.
Regl olmadim dün sabah test yaptım ikinci çizgi silik çıktı sizce var mi
DE9EA649-CA52-4E97-97B6-E6612DD75B31.jpeg

Eklentiler

• 31D121ED-E2CB-4B8E-B451-180B9B6D35D2.jpeg
    31D121ED-E2CB-4B8E-B451-180B9B6D35D2.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 395
İnşallah canim Allah sanada verir içini ferah tut yatmadan önce olumlama yap bol bol meditasyon yap bu şekilde kalan çok kişi var..
İnsAllah hamilesindir canım benim umudum kalmadı hep negatif gelecek aya insAllah da diyemiyorum. Bı süre tamamen uzaklaşmak istiyorum bebek fikrinden yaşım zaten daha 23

Hiç duymamıştım. Aksine yatmadan önce her şeyin en kötüsünü düşünurum karamsarlık kaplar
Sakın sakın öyle düşünme frekansımızın en yüksek olduğu zamanlar ilk gözümüzü açtığımız ve yatmadan önce gözlerini kapat 5 dakika boyunca hayal et olmasını istediğin şeyi bebek,ev,araba,iş artık neyse önemli olan dileğini olmuş gibi düşünmek 20 gün yapmak önemli 🥰

X