Yerleşme ağrısı yaşayan var mi

Lmntbrdgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
7.743
9.204
Merhaba arkadaşlar aranızda yerleşme ağrısı yaşayan var mı varsa adetten ne kadar önce oldu ve nasıl bir agriydi

Benimki ilişkiden 1 hafta kadar sonra sanki idrar yolları enfeksiyonu olmuşum gibi rahatsız edici
Ve hamileliklerimin hepsinde hep aynı şekilde oldu

Hayır sanki sürekli tuvaletim var ama yok
Alt karında kramp yürümekte zorluk şeklinde ve sadece 1 gün

Ben regl ağrısını olacağım gün çok kısa bir süre hissettim hemen kesildi,herkesin farklıdır tabii benim ki bu şekilde

İlk kez erkenden adet olacak gibi hissedince umitlendim
Vardır belki,böyle hisseden de var.
Ben ilk hamiliğimde yerleşme filan öyle şeyler bilmiyordum ama regle 1 hafta kala çarşıda gezerken kötüleştim ah dedim yine sistik oldum hatta hap alıp içtim.
Sonra diğer gebeliklerimde de aynı şey olunca bu yerleşme sinyali diye düşündüm sonradan.
Regl ağrısı gibi karnı ağrıyan da duydum burada.
Yabancı sitede sohbet ederken oradaki hamilelerden de kramp şeklinde kıvrandıran ağrı yaşadıklarını okudum.
Yani olabilir canım inşallah öyledir

İnşallah canım benim benim ilk hamileligimde pet takip uyumuştum yarın kesin oldum diye adetim 1 gün gecikmisti ama hiç 1 hafta öncesinde bir şey olmamıştı

İnşallah canım benim benim ilk hamileligimde pet takip uyumuştum yarın kesin oldum diye adetim 1 gün gecikmisti ama hiç 1 hafta öncesinde bir şey olmamıştı
Hadi bakalım bat ne zaman
İnşallah vardır

İlk bebeğimi kaybettim çok zor toparladım kendimi şimdi bunu çok istiyorum o yüzden 23 Şubat canım ovulasyon testi ile takip ettim 9 u pikti
Az kalmış çok heyecanlı hadi inşallah

Reglin hemen öncesi ağrı var çatlamadan beri daha 10 günüm var ve daha 8 günüm var adete böyle bi şey yaşadın mı ve belimin sağ kısmı ağrıyor sadece.
Bu ay sağdan yunurtladım alakası var mıdır bilemedim.

Benim belim hiç ağırmıyor,regl olacağım yada olduğum zaman bile
Bilemiyorum canım

İnşallah canım benim benim ilk hamileligimde pet takip uyumuştum yarın kesin oldum diye adetim 1 gün gecikmisti ama hiç 1 hafta öncesinde bir şey i
İlk bebeğimi kaybettim çok zor toparladım kendimi şimdi bunu çok istiyorum o yüzden 23 Şubat canım ovulasyon testi ile takip ettim 9 u p
Merhabalar bende sizin gibi ilk bebeğimi kaybettim çok zor toparladım şimdi çocuk düşünüyorum regl 12 gün var sizin gibi kasıklarımda ağrı var ilk gebelik de de böyle olmuştu heyecanla bekliyorum sizin sonuç belli oldu mu
İlk bebeğimi kaybettim çok zor toparladım kendimi şimdi bunu çok istiyorum o yüzden 23 Şubat canım ovulasyon testi ile takip ettim 9 u

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…