Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yepyeni Bir Karışım, İşe Yarıyor!!!

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
33
Kızlar ben yeni bir karışım hazırladım kendime artık o karışım benim o krem benim neredeyse ev aktar gibi oldu ve tecrübe kazandığımıza inanıyorum göğüs büyütme konusunda hepimizinde,burda okuduklarımdan ve evde bulunan otlarımdan yola çıkarak şöyle bişey yaptım

Bir arkadaşımız vermişti bunun bi değişiğini ben değişik yaptım biraz

1,5 çay bardağı kaynamış suya
2 tutam şerbetçi otu
1 poşet çay adaçayı
yarım tatlı kaşığı kadar keten tohumu attım 2 dk falan kaynattım

biraz koyu bi kıvam aldı bu karışımı soğuyunca göğüs büyütme kreminin içine koydum 1 gün beklicek akşam sabah sürücem + telkin müziğine de devam ediyorum aynı zamanda

[B]Bu kremi sade şerbetçi otuyla denemiştim az bişey kreme gerginlik ve hafif dolgunluk verdi[/B].Şimdi o bugün bitti daha kuvvetlisini yaptım onunla devam edicem yarından itibaren müziğinde etkisi var tabi gelişmeleri burdan bildiririm

Son düzenleme:

Cezvede Hepsini karıştırdım

Kaynattım soğuyunca süzgeçten süzdüm

göğüs büyütücü kremim

başka bir kaba aldım ve kaynattığım bütün karışımı yedire yedire karıştıdım kek hamuru kıvamınd aoluncaya kadar azar azar yedirerek hazırladım.

puararica mirifica kremi tatlım ne kadar oldu kullanalı bilmiyorum ama gözle görülür şekilde dolgunluk sağladım ama etkisi geçermi bilinmez içine şerbetçiotuyla keten tohumuda koymuştum etki edicek gibi bakalım

bende buna benzer bi karışım hazırlamıştım. bitki yağları tüylenme yaptı bende. bu yüzden masaj yapacağım zaman bu karışım daha iyi oluyor. bende şerbetçi otu, melek otu ve ısırgan otunu kaynattım soğuyana kadar beklettim sonra içine nemlendirici krem koydum birazda çilek yağı koydum kokusuda çok güzel oldu. baya faydalı olduğunu düşünüyorum ama düzenli uygulamadım. aklıma geldikçe yapıyorum. hatta içinde kalan bitki parçacıkları sürmemi zorlaştırıyordu. baya o şekilde bekleyip özleştiler. sonra o haldeyken süzdüm valla dışarıda satılan kremleri 5 e katlar heralde

aynen sana katılıyorum canım bende keten tohumu adaçayı ve şerbetçi otunu kaynatıp süzdüm keten tohumu mini minik yuvarlak tohumları kaldı biraz onlarda iyice enin dediğin gibi özleşti bende işe yaradığını görüyorum bakalım ilerleyen günlerde nasıl bir fark atacak :))

ben zaten telkin yapıyorum belki biliyosundur. çok çok memnunum. masajıda haftada 3-4 defa belki yapıyorumdur. kan dolaşımını hızlandırsın diye. ama kesinlikle faydası olduğuna eminim. ayyy hadi bakalım sonuçlarını yaz olurmu :))

tabikii tatlımm yazarımm

[Kızlarr yarın 10 gün olucak başlayalı gözle görülür derecede değişim var ben telkini de dinlemişti 1 kere 2.sine baslamıştım ama düzenli dinleyemedim hazırladığım kremi düzenli kullanıyorum ama göğüslerim küçük bir limonun yarısı kadar büyüklükteydi telkini dinledim baya bir ilerlemeye katettim şuan kremle birlikte göğüslerim orta boy portakalı yarıdan kesin kesik kısmı içe gelecek şekilde tuttuğunuzda ki gibi büyüklükte anlatabildimmi biraz tuhaf oldu ama naysee :90: :90: :90:

Örnek olarak bu şkeilde işte
Böyleyken

Böyle Oldu

fazlada bi fark var mı bilemedim ama

Resim bana ait değildir.Örnek olarak gösterdim sadece