Yenidoğan Bebeğim Çok Uyuyor

Aysemnk

Guru
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2011
237
49
Kızlar bebeğim 7 günlük Nerdeyse 23 saat uyuyor . Baygın gibi uyanmıyor uyandırmaya çalışsakta gün içinde sadece 1 saat gözü açık etrafa bakıyor . Daha önceki günlerde memeyi iyi çekiyordu fakat bugün o da azalmaya başladı çekiş gücü niye olabilir ben mi evham yapıyorum acaba

Acilen doktora gidin. Cok cok acil. Muhtemelen yeni dogan sariligi geciriyor.

1 dakika dahi zaman kaybetmeyin lutfen. Yenidogan bebegin en gec 2 saatte bir beslenmesi lazim. Her firsatta emzirin, uyuyor olsa da uyandirip emzirin.

Ama lutfen hemen doktor gorsun.

Yeni doğan bebeklerin 2 - 3 saate bir uyandırılıp emzirilmesi doyurulmasi gerekir .
Vakit kaybetmeyin doktora gidin kan şekeri düşmüştür sarılık olmuş olabilir .
Aç bir şekilde 23 saat uyuduğunu düşünmek istemiyorum öyle değildir demi

Kızlar bebeğim 7 günlük Nerdeyse 23 saat uyuyor . Baygın gibi uyanmıyor uyandırmaya çalışsakta gün içinde sadece 1 saat gözü açık etrafa bakıyor . Daha önceki günlerde memeyi iyi çekiyordu fakat bugün o da azalmaya başladı çekiş gücü niye olabilir ben mi evham yapıyorum acaba
23 saat değildir. Hiç mi emmek için uyanmıyor. Eğer vakitli emip uyuyorsa ne güzel. Ama emmiyorsa mutlaka doktora gidin.

Hayır tabiki 2 saatte bir emziriyorum ama geri uyuyor . Doktora gittik sarılık seviyesi düşük çıktı

Hayır tabiki 2 saatte bir emziriyorum ama geri uyuyor . Doktora gittik sarılık seviyesi düşük çıktı
Çok şükür iyi olmasina sevindim zamanla daha fazla uyanık kalmaya başlar büyüdükçe . Sağlıkla büyüsün ❤️

Anne karnında ki gününü tamamlayınca kadar çok uyur diyor bizim büyüklerimiz,asıl doğum gününü tamlayinca daha sık uyanır.Benim tecrübem de bu şekilde olmuştu.Doktora götürduyseniz meraklanmayin bence

Benim bebeğim de aynıydı gözünü hiç açık göremezdik, sarılığı da yoktu. 3 saatte bir acıkınca mıkırdanır emip uyumaya devam ederdi. Merak etmeyin çok uzun sürmüyor bu halleri 1-2 haftaya ciyak ciyak ağlamaya başlar 😄

X